My-mobile
Právě je pát 15.12.17 07:34

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Minecraft [dočasný príspevok, ktorý bude zlúčený] 2 
Autor Zpráva
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Minecraft [dočasný príspevok, ktorý bude zlúčený] 2
Tak tomuhle rikam solidni pokec - nema to hlavu ani patu a polovinu prispevku bych hodil do poradny. Muze to tu nekdo promazat?

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 07.04.13 18:44
Profil Twitter Facebook
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Minecraft - Pocket edition
Na konečných úpravach ešte makám. Tebou vytknuté (nevyhovujúce) príspevky sa nachádzali v download sekcii, kam rovnako, ako sem tématicky nezapadali. Navyše nevidím ani veľa príspevkov, ktoré by patrili striktne do poradne. Ak si niekto nevie dať rady s problémom v hre, alebo chce vykonať nejakú činnosť taktiež prostredníctvom hry, príspevok s dotazom nemôže jasne patriť do poradne, keďže skôr zapadá do topicu s hrou. Samozrejme, užívateľ sa môže s takýmto problémom obrátiť aj na poradňu príslušnej sekcie, no väčšiu pravdepodobnosť konštruktívnej odpovede ma určite v topicu, kde sa hra už nachádza a kde sa podobné problémy riešia. Po novom však podobný topic môže spadať aj pod Pokec o hrách, kde sa diskutuje (alebo sa v budúcnosti bude diskutovať) o tipoch, trikoch v hre, a pod. Príspevky, ktoré sa tu nachádzaju rozhodne môžu byť označené za tipy, alebo triky.

Dôvod, prečo som vypichol vyslovene diskusné príspevky (alebo diskusiu plodniace príspevky) z topicu Minecraft v download sekcii bol ten, že som chcel umelo presmerovať diskusie ohľadom tejto hry do nového subfóra, čím ho aj podporiť. Mohol som tiež v tomto subfóre vytvoriť úplne nový príspevok, Minecraft sa však v mojom telefóne nenachádza, resp. hru nehrávam, z čoho vyplýva, že som sa so založením novej diskusie nemohol o nič oprieť.

Pokiaľ máš nejaké pripomienky ohľadom nového subfóra, alebo aj čohokoľvek iného (či už pravidiel, štruktúry, či iného členenia nášho fóra), napíš do príslušnej sekcie, v tomto prípade logicky Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.. Nepíš podobné a hlavne zbytočné spamy hocikam na fóre (či už do shoutboardu, alebo do konkrétneho topicu v určitej sekcii). Okrem iného si mal topic nahlásiť pomocou nahlasovacieho tlačítka, ako jasne vyplýva z pravidla č. 8.

Tvoju pripomienku ohľadom tohto topicu aj napriek ostatným skutočnostiam beriem na vedomie a zvažujem patričné kroky. Do úvahy pripadá aj opätovné spojenie rozdelených príspevkov a vytvorenie úplne nového. Denne vykonávam veľa moderátorských úkonov a preto nemôže byť žiadnym prekvapením, že sa občas vo svojich rozhodnutiach zmýlim.

edit/

Tak som sa rozhodol. Vykonám opätovné zlúčenie týchto príspevkov a založím nový topic na základe tvojej pripomienky ohľadom toho, že súčasný model topicu nemá ani hlavu, ani pätu. Urobím tak zajtra, keď si prečítaš správu - dávam ti priestor na odpoveď, reakciu.

ned 07.04.13 19:23
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Minecraft [dočasný príspevok, ktorý bude zlúčený]
beli, kdyz sem to psal, byl jsem na mobilu a nevidel jsem data vytvoreni jednotlivych prispevku, a domnival jsem se, ze to tam tak zaspamovali sami uzivatele. vubec mi nedoslo, ze jsi to vycucnul z dl sekce.

format jednotlivych prispevku mi dost pripomel reseni problemu v chatu, a timto zpusobem by nove tema bylo neprehledne.

za svou unahlenost se omlouvam.

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 07.04.13 20:54
Profil Twitter Facebook
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Re: Minecraft [dočasný príspevok, ktorý bude zlúčený]
Máš pravdu, že to bolo trochu neprehľadné. Keď som však príspevky vynímal z 10 stranového topicu, išiel som po jednom a výsledne vytvorený topic som mal možnosť vidieť pokope až nakoniec.

Idem už teda do toho zlučovania, keďže si už odpovedal. :)

[ Post made via iPhone ] Obrázek

ned 07.04.13 20:59
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina