My-mobile
Právě je pon 11.12.17 19:53

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 CZ návod 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 100 x
Medaile: 3
Writer gold (1) Reputation silver (1) Benefical bronze (1)

Příspěvek CZ návod
Rád bych na nexus 7 nainstaloval paranoid rom (nebo nějakou jinou, která umí 1) skrýt dolní lištu, kde jsou ty 3 tlačítka 2) aby po instalaci customrom byl root 3) aby obsahovala češtinu). Bohužel na xda jsou všechny návody v Aj a tak hledám návod v CZ (já to chci raději v cz, jelikož se bojim, že kdybych to dělal podle navodu v Aj, tak bych to podělal)

Nebo jestly jde ty 3 problemy vyřešit i jinak než přehráním Custom rom (třeba root+ nějaké aplikace, tak bych rád postup, na root a odkaz na aplikace)

A nexus jede na: 4.2.2 , číslo sestavení: JDQ39

----------------------------------------------------------------------
jestly jsem to dal do špatné sekce, tak se omlouvám (hledám X poradna, hledám návod X chci se poradit ohledně návodu)

pon 15.04.13 14:21
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: CZ návod
No s tím 1. bodem ti moc nepomůžu já se v těchto romkách nepohybuju, ale tipoval bych že toto umí buť cyanogen, nebo AOKP, nebo PACman, nebo ten paranoid. 2. bod splňují všechny, custom rom bez rootu by bylo zvláštní. Za 3. tady je lepší se kouknout, jestli se někdo ptal na ''multilanguage'' a jestli jo tak tam je na 100% čeština a nebo tam napíšou, že to je například jen v Aj a Čínštine.
A návod ti sem přepíšu krok po kroku do češtiny :) :
1. stáhni custom ROM
2. dej jí na SDcardu
3. restartni do recovery modu (doufám že tam už máš custom recovery)
4. teď musíš vymazat vše (toto je podle recovery clockworkmod, ale u jinačích by to mělo být podobný) takže: -mounts and storage -format boot
-format system
-format data
-format cache
-format sd-ext -- tohle nebudeš formátovat pokud nemáš na kartě vytvořenou 2.část, která je ext2/3/4, a nebo si ji nijak nepoužíval
(hlavně nesmíš sformátovat sdcard !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
teď jdi do hlavního menu a tam ještě: -advanced -wipe dalvik cache
-wipe battery stats (tohle by nevadilo, kdyby se to nesmazalo, ale pak by ti mohl blbnout ukazatel baterky)
5. vrať se do hlavního menu a dej: instal zip from sdcard -choose zip from sdcard -najdi kam si dal tamtu rom
6. až se to doinstaluje dej ''reboot system now'' a teď musíš asi kolem 10 min. čekat (hlavně to při tom nabíhání ani po 20 minutách nezkoušej vypnout a zapnout protože jinak by se ti to mohlo pokazit) a jestli jsi udělal vše jak má být, tak tam máš nahranou custom rom

A s těma aplikacema, které by tohle mohli splnit opravdu nevím :(

snad jsem pomohl :) (a menší rada: při falshování romky je lepší být uklidněný a obezřetný :) )

úte 16.04.13 06:21
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina