My-mobile
Právě je sob 16.12.17 15:56

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Samsung S5830i/S5839i ROMKA 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Samsung S5830i/S5839i ROMKA
caute, neviete.mi odporucit nejaku schpnu romku pre tento telefon? Najlepsievby bolo qk by to bola windows phone alebo jelly beam romka. Je to viac menej aj jedno hlavne nech to.pekne vyzera a je to rychle.

a nech sa to jednodcho aplikuje :D :D

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 23.04.13 14:54
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Re: Samsung S5830i/S5839i ROMKA
takže za 1. romka s windows phone na androiďácký phone neexistuje! (tedy jsou výjimky, ale těmi ty nejsi) I když můžeš použít nějaký theme, ale v žádném případě to není WP! za 2. který z těchto mobilů si máme vybrat s5830i nebo s5839i???? za 3. ''jednoducho aplikuje'' ?? pro mě na mé Wfs se romky jednoduše flashují, ale začátky jsou vždy těžké, takže nic lehkého tě nečeká, takže být tebou tak se do ničeho nepouštím. :)
A jestli tě to pořád nepustilo, tak mi napiš na který mobil z těch dvou chceš romku a zkusím ti pomoct.

úte 23.04.13 17:56
Nováček

POtrebujem to pre S5839i ale na xda developers som čítal že ROMKI z S5830i sa dajú využiť aj na S5839i

úte 23.04.13 18:08
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jenom k těm romkám...to už se zde probíralo několikrát a nejsi první s tímto telefonem, kdo chce jelly bean (WP úplně vyřazuji, to je naprostý nesmysl a nic takového na Android nenacpeš). Jelikož na tyto modely oficiálně žádný novější Android než 2.3.6 nevyšel, neexistuje ani skutečný Jelly Bean. Všechno jsou to romky založené na starém 2.3.6, které jsou pouze přeskinované, semtam je tam něco přidané, něco ubrané. Většinou ale výkonově dost pokulhávají a snaha je flashovat se ani nevyplatí! Myslím si, že penthaler toto jen potvrdí.

Takže resumé...pěkně to možná vypadat bude, ale rychlé to určitě nebude...na to Galaxy Ace v žádném případě nemá :idea:

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 23.04.13 18:12
Profil Twitter
Nováček

Mne ide o to aby to dobre vyzeralo (mobil). Ja ho vyuźívam len na telefonovanie a internet. AK by som chcel hrať necham si S II alebo Nexus ale z hier som už "vyrástol" a chcel som aby sa to podobalo na windows phone ako tu
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a takých videí je na internete Xy.

Naposledy upravil MONT! dne úte 23.04.13 18:53, celkově upraveno 1
linky na youtube buď do tagu youtube nebo aspoň do code.

úte 23.04.13 18:22
Pokročilý

Poděkovali mu: 35 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

tak já to uzavřu :) jestli ti jde jen o vzhled, tak stačí jen prachobyčejnej launcher. Což si myslím že tu bylo řešeno taky hodněkrát. Zkus toto:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

úte 23.04.13 18:34
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Jak již napsal kolega nade mnou...stačí ti Launcher 8 nebo Launcher 7...nic víc (plus možná nějaké doplňky v podobě WP status baru). Jinak je ale na tom videu klasická custom ROM s Androidem 2.3.6 (je to tam vidět skrze nastavení a pak ten obrázek s perníčky ;)), nic víc...navíc bych si teda takovou romku nedovolil označit za vhodnou pro každodenní používání :D...rychlost si já osobně teda představuju uplně jinak :idea:

Uzavřeme to...stačí ti Launcher 8 z Play Storu, toť vše.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

úte 23.04.13 18:57
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina