My-mobile
Právě je úte 12.12.17 22:42

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Konkurz na post helpera 
Autor Zpráva
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Konkurz na post helpera
Ahoj užívatelia!

V tomto topicu sa môžete hlásiť a uchádzať o post helpera a po splnení určitých podmienok tak dostanete aj funkciu. Budú vám pridelené príslušné sekcie, ktoré budete mať na starosti.

Konkurz prebehne jednoduchým spôsobom. Uchádzač o post helpera napíše do tohto topicu, že má záujem získať túto funkciu. Potom prebehne výberové konanie na základe toho, či konkrétny uchádzač splní podmienky uvádzané nižšie.

Po splnení podmienok bude uchádzač, poprípade viacerí uchádzači, v skúšobnej lehote bez funkcie. Uchádzači budú pomáhať v sekciách, ktoré si vyberú a budú helpovať s dotazmi miestnych užívateľov po dobu dlhšiu ako 14 dní. Počas týchto dní bude uchádzač pod drobnohľadom My-mobile tímu. Pokiaľ sa uchádzač osvedčí, získa funkciu a môže pokračovať v helpovaní, no tentokrát už ako člen tímu.

Podmienky na prihlásenie na konkurz:

Uchádzač o pozíciu helpera by mal disponovať:
  • Počtom príspevkov viac ako 50.
  • Príslušnou kvalitou príspevkov, ktorú zhodnotí My-mobile tím.
  • Adekvátnym spôsobom správania a vyjadrovania.
  • Menej ako dvomi varovaniami (s ohľadom na závažnosť varovania).

Kto je to helper a čo robí? Helper je funkcia, ktorou disponuje človek pomáhajúci užívateľom na fóre. Najčastejšie sa takýto ľudia - helperi pohybujú v sekciách o dotazoch, v poradniach a podobne. Väčšinou majú všeobecný rozhľad a dokážu poradiť v najrôznejších situáciách. Pomáhajú užívateľom s ich problémami a diskutujú s nimi. Príkladnými užívateľmi, ktorí vykonávajú helperskú robotu, no momentálne nie sú držiteľmi hodnosti, sú napríklad MONT! a Penthaler.

čtv 09.05.13 15:40
Nováček

Poděkovali mu: 2 x

Příspěvek Re: Konkurz na post helpera
Já se hlásím

Naposledy upravil MONT! dne čtv 09.05.13 21:29, celkově upraveno 1
Tak nevím, jestli je tohle jen pokus o žertík nebo to myslíš vážně :D...ale nesplňuješ již první požadavek ;)

čtv 09.05.13 20:13
Ban!

Poděkovali mu: 0 x

Dobrý den, chtěl bych se hlásit na post Helpera. Vím že nesplnuji již první bod, ale to proto že na účtu Prdlyandilek mám 9 napomenutí což se = ban na půl roku. Napomenutí jsou za drobné věci jako třeba když se zeptám ve špatné sekci a nebo příspěvek ve špatné sekci (někdy špatně posouzeno). Takže milý pánové až na ten 4 bod podmínek jsem všechno splnil :D Budu čekat zda se někdo ozve. Předem děkuji za úspěch či neúspěch. A hodně štěstí dalším kandidátům :D

Naposledy upravil MONT! dne ned 12.05.13 09:22, celkově upraveno 1
Základem členů týmu je taky dodržovat pravidla...tvorba double-accountů je zakázána, takže je mi líto...

ned 12.05.13 07:03
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

Nazdar, ja by som sa prihlásil tiež rád na post helpera, v androidoch sa vyznám a príspevkov tu mám habadej (po neštastnom páde boli zmazané viď podpis). Rád pomôžem a som skoro denne aktívny. Budem teraz maturovať tak som v poslednej dobe menej aktívny ... ak by som Vám vyhovoval a zobrali by ste si ma na skúšobnú dobu tak po dobu najbližších 2 týždňov bohužial naďalej nebudem aktívny denne. Mám akademický týždeň a po ňom maturity čo je akurát rozmedzie 2 týždňov. Ak by Vám nevadilo ma radšej zobrať na skúšobnú dobu od 1.6. tak som Váš :love:

//EDIT

Len dodám že moje prihlásenie platí len pre Android sekciu, v ostatných OS sa až tak nevyznám :ach:

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

pon 13.05.13 21:16
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

ja bych to taky zkusil ;) ale ja naopak ne jen android :)

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 15.05.13 01:49
Pomocný Administrátor

Poděkovali mu: 1121 x
Medaile: 8
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Special one (1) Team member gold (1) Uploader (1) Moderator (1)

Ahoj užívatelia!

Ako ste si iste museli všimnúť, konkurz na post helpera sa skončil pred viac ako dvomi týždňnami.

Po vyhodnotení a porade tímu bolo rozhodnuté, že bude (bola) užívateľovi Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum. udelená skúšobná lehota, počas ktorej bude vykonávať prácu helpera a následkom ktorej môže po štrnástich dňoch nadobudnúť post helpera. Skúšobná lehota vyprší 19. júna 2013 - v tento deň prebehne aj definitívna porada tímu ohľadom udelenia hodnosti.

Zvyšné žiadosti uchádzačov boli vyhodnotené nasledovne:

Užívateľ: Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Žiadosť zamietnutá z dôvodu: Nespĺňa hneď prvé kritérium ohľadom 50-tich príspevkov.

Užívateľ: Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
Žiadosť zamietnutá z dôvodu: Hrubé porušovanie pravidiel fóra v minulosti a aktuálny ban.

Žiadosť zamietnutá z dôvodou: Užívateľ bol vyhodnocovaný spolu s užívateľom Bison. Na základe menšieho výberového konania v moderátorskej miestnosti sa rozhodlo s ohľadom na subjektívne, i objektívne kritériá (rozhodovalo mnoho faktorov cez osobné vyjadrovanie až po uchádzanie obidvoch uchádzačov o helpovanie v Android sekcii), že zvíťazil užívateľ Bison. Preto nebolo umožnené užívateľovi wortos nastúpiť do skúšobnej lehoty. Jeho záujem si však ceníme.

pon 17.06.13 09:31
Profesionál

Poděkovali mu: 73 x
Medaile: 3
Member (1) Writer gold (1) Reputation silver (1)

Dekuji za vyjadřeni možna přiště :-)..

Odeslano z Xperie ION pomoci tapatalk 2

pon 17.06.13 09:45
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina