My-mobile
Právě je sob 16.12.17 15:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 
 Sg note 2 ma pomalejsi wifinu nez Sg note 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 1 x

Příspěvek Sg note 2 ma pomalejsi wifinu nez Sg note
Chtel bych se zeptat nekoho povolanejsiho proc mam tak pomalej internet pres wifi na Sg note 2. Kdyz zapnu stejnou aplikaci pro mereni rychlosti pripojeni ve stejnou dobu na stejnym miste na note 2 a note 1 tak na 1ce mam 13mbit/s a na 2ce 2mbit/s. Cim to muze byt? Dekuji

[ Post made via Android ] Obrázek

pát 10.05.13 19:58
Pokročilý

Poděkovali mu: 16 x
Medaile: 2
Member (1) Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Sg note 2 ma pomalejsi wifinu nez Sg note
A zkoušel si na obou přístrojích i třeba něco stahovat(z nějakého neomezeného serveru), jestli jde opravdu na jednom přístroji internet rychleji než na druhém?
Vyzkoušej zapnout aplikaci nejdřív na jednom a až doměří tak pak hned na druhém(snad máte stabilní připojení)
+napiš prosím přes který program jsi to zkoušel
Já osobně jsem před pár přešel k jiné internetové společnosti a právě z toho důvodu jsem si stáhl program "Speedtest.net" , měl jsem ale dva android přístroje takže jsem naschvál chtěl zkusit v obou mobilech a v obou to ukazovalo podobný rozdíl jako ty takže si aplikaci do mobilu nainstaloval jěště i brácha a kamarád a těm to ukázalo taky dost odlišné čísla(samozřejmě jsme nezkoušeli naráz, ale postupně), ale když jsme pak zkoušeli stahovat z webshare
( server bez omezení) tak jsme zjistily že soubor veliký 250mb jsme všichni stáhli skoro za stejnou dobu ikdyž nám program speedtest.net ukazoval každému rychlost připojení od 2mb až po 17mb , takže jsme zjistily že některé programy jsou k měření nepoužitelné

[ Post made via iPad ] Obrázek

Motorola M3888>Siemens C35i>Siemens ME45>Siemens A60>Siemens CX75>Siemens M75>Siemens S65>Sony Ericsson w800i>HTC S710>Samsung Galaxy Gio(GT-S5660)>Tablet Prestigio Multipad PMP5570C DUO>Huawei Ascend Y300>LG L90 (D405N)>ASUS Zenfone 3 MAX ZC553KL

pát 10.05.13 20:26
Profil Facebook
Nováček

No vcera jsem srahoval z obou film sice z ulozta ale to jefuk protoze v1ce jsem ho mel cirka za hodku a ve dvojce za skoro 8hodin.

pát 10.05.13 20:32
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

To ale vůbec nemusí být chyba na straně telefonu. Obzvláště v případě, že jsi to stahoval ve free režimu. Přímo k testování stahování slouží aplikce Speedtest.net, která ti ukáže, zda opravdu jeden telefon stahuje pomaleji než ten druhý ;)

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

pát 10.05.13 20:37
Profil Twitter
Pokročilý

Jenom bych ti ještě poradil když budeš zkoušet rychlost přes nějaký speedtest tak to zkus spustit vícekrát a když tam budeš mít nějaký větší rozdíl tak zkus jěště třeba nějaký jiný program, který měří rychlost stahování,uploadování, nebo odezvu.

Motorola M3888>Siemens C35i>Siemens ME45>Siemens A60>Siemens CX75>Siemens M75>Siemens S65>Sony Ericsson w800i>HTC S710>Samsung Galaxy Gio(GT-S5660)>Tablet Prestigio Multipad PMP5570C DUO>Huawei Ascend Y300>LG L90 (D405N)>ASUS Zenfone 3 MAX ZC553KL

pát 10.05.13 20:47
Profil Facebook
Nováček

To jsem zkousel min 20x a celkove i to nacitani stranek je pomalejsi nedej bozekdyz si chci pustit video na youtube to je konec kdezto to sami video na note 1 jede naprosto v pohode hned.

//EDIT

tak jsem ještě zkoušel ten speed testa dopadlo to úplně stejně note 2 1.5mbit/s note 1 11.3mbit/s

pát 10.05.13 20:50
Pokročilý

Tak wifi čip by měli mít stejně rychlej, když jsem koukal na parametry.Pokud nemáš ten mobil úplně zasekanej očemž vzhledem k hardwaru pochybuji, tak už mě toho moc nenapadá.
A začalo ti to dělat až teď, nebo už od začátku?(pořízení)

pát 10.05.13 21:06
Profil Facebook
Nováček

No zasekanej nejni mam to 3ti den a dela to od zacatku. Spis jsem myslel jestli sem tam nemohl neco spatne nastavit.

pát 10.05.13 21:15
Pokročilý

To si nemyslím ono tam v podstatě není ani co nastavovat, jenom by možná stálo jěště za vyzkoušení, připojit se k někomu jinému (k sousedoj, známému, nebo kamarádovi, zkrátka jestli máš nějakou takovou možnost) na jeho router s oběma stroji a zkusit jak rychle který z nich pošlape tam.

//EDIT

To si nemyslím ono tam v podstatě není ani co nastavovat, jenom by možná stálo jěště za vyzkoušení, připojit se k někomu jinému (k sousedoj, známému, nebo kamarádovi, zkrátka jestli máš nějakou takovou možnost) na jeho router s oběma stroji a zkusit jak rychle který z nich pošlape tam.

pát 10.05.13 21:21
Profil Facebook
Nováček

No tak to jsem nezkousel to zkusim zitra.

pát 10.05.13 21:23
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Uprimne, nejsem odbornik, ale pripojeni k wifi je nejak omezeno poctem lidi, rychlosti pripojeni na internet atd. Dejme tomu, ze ten wifi router je k netu pripojen rychosti 20MB/s... omezene je to napr pro 4 pristroje, teoreticky by kazdy z techto pristroju mohl jet rychlosti 5MB/s... zadny z nich ale nepojede onech 20... bez omezeni by to vypadalo tok, ze kdo driv prijde, ten driv mele. Zacnes surfovat, hodis na pozadi stahovani, mrkas na youtube... uz ti bezi nekolik aplikaci na pozadi vyuzivajici internet a kazda z nich zere provozni minimum... to se nascita, pak odecte od celkove rychlosti a mas rychlost zbytkovou, ktera se pak deli mezi dalsi zarizeni...

Nepises, jestli to zkousis najednou nebo postupne, jake mas systemy na pristrojich - a kdyz uz tahas z ulozto, pouzivas domaci wifinu, s kolika MB/s rychlosti?

Hadam, ze tu dvacitku mit budes, ne?

speedtestu bych neveril. me to na 2G, kde se rychlost pohybuje okolo cca 300kb/s namerilo rychlost 8MB/s, a kupodivu stejnou rychlost na 3G...

pát 10.05.13 22:06
Profil Twitter Facebook
Nováček

No tak ted jsou na te wifine jen tyhle dva telefony jsou tu telefony min 4 a dva notebooky k tomu a problem je jen s tim notem 2 a pripojeni je tusim 25mbit/s

sob 11.05.13 12:05
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Nepises porad verzi systemu androidu obou zarizeni.
Nepises jak je testujes.

Je blbost je testovat naraz na jednom pripojeni. Taky nepises rychlost pametovych karet (jejich class), protoze to je dalsi duvod pomaleho pripojeni -> nemuzes stahovat rychleji, nez dokaze pametova karta zapsat, ze?

sob 11.05.13 12:16
Profil Twitter Facebook
Nováček

No veze software sg note 2 4 1.2
sg note 1 4.0.4
Testoval jsem nazaz postupne nejdriv 1ka pak 2ka pak obracene a nekolikrat do kola
A pam kartu jsem z obou vyndal.

sob 11.05.13 22:07
Uploader

Poděkovali mu: 2949 x
Medaile: 6
Member (1) Specially member (1) Multiplatform (1) Uploader repute gold (1)
Contributive uploader gold (1) Team member gold (1)

Chtel bych se zeptat nekoho povolanejsiho :arrow: máš smůlu, ssemnou nepočítej :!:

Kráva,když se o ni hospodář postará tak zabučí-tedy poděkuje. VŮL ne :!: Optimismus bývá způsoben nedostatkem informací.Obrázeksmrt nám otevírá dveře do nového života,k novým dimenzím ... :!: Nejsem alkoholik,mám potíže se stabilitou :P
THX není povinnost,THX je slušnost ...

Naposledy upravil MONT! dne sob 11.05.13 23:02, celkově upraveno 1
Spam...pokud se snažíš docílit zabanování, seš na dobré cestě ;)

sob 11.05.13 22:33
Nováček

Tak uz jsem to vyresil note 1 jsem dal brachovy takze ten dozdil nevidim tak je to bobry.

MONT!: Lol :D...tak tomu říkám řešení...čili lock.

pon 13.05.13 21:07
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 16 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina