My-mobile
Právě je stř 13.12.17 14:03

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 
 Sháním PŘENOSNOU konzoli zvládající NES hry 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Sháním PŘENOSNOU konzoli zvládající NES hry
Zdravím. Chci se zeptat, jestli existuje nějaká PŘENOSNÁ konzole, která by zvládala oldschool hry (hlavně NES = Mario, Monster in My Pocket, Street Fighter II...). Už jsem se díval na OneStation, ale není k sehnání a navíc nevím, jak by to bylo se zárukou a kde dokoupit další hry, takže chci něco jiného. Nejlepší by byla taková, do které by se hry daly stahovat z netu (prostě klasická ROM pro starou konzoli NES). Našel jsem nějaké konzole od firmy SEGA, ale tam asi těžko rozjedu hry od konkurence = od Nintenda. :lol: Kdyby byla cena do 1000,-Kč (možná nějaká ta 100+), tak by to bylo super. Na netu jsem nic moc nenašel a už mě nenapadá kde a jak hledat. U konzole chci taky samozřejmě záruku. Pokud by to šlo, tak napište co nejrychleji. ;)
Předem moc díky. :-)

Děkuji za pochopení.

pon 03.06.13 11:42
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Sháním PŘENOSNOU konzoli zvládající NES hry
Mrkni se na stranky
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
dost casto tam pisi o novych hernich konzoli, ktere se vyrabi i diky gbatemp (ruzne souteze a podobne veci jako kickstarter).
Za posledni rok vysli asi tri kapesni konzole a vsechny se zamerenim na oldschool hry jako nes, snes, gb, gbc, gba atd a to vse v jednom. Pokud to nezrusili, tak maji i obchod, kde by se meli dat zakoupit. A uprimne, vypadaji opravdu lakave, jen nevim jak to je s cenou

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 03.06.13 14:39
Profil Twitter Facebook
Ex-Tým

Díky. :-) Teď zase přemýslím nad starším Nintendem DS/DS Lite. :-D Vyznáš se v tom trošku? Nevím totiž, jak je to s pam. kartami, flashem (abych mohl hrát hry z pam. karty) a pak (pokud jsem to dobře pochopil) má Nintendo DS hry na menších pam. kartách, ale dají se tam dát i kazetky pro GBA. Nintendo jsem ještě nikdy neměl, proto chci koupit starší. Dnes se ještě dá sehnat DS nebo DS Lite ve slušném a funkčním stavu, ne? Chci do toho totiž dát kolem 1000 (samozřejmě plus nějaká stovka :wink: ). Díky.

Děkuji za pochopení.

úte 04.06.13 09:59
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

DS, DSL sezenes maximalne v bazaru nebo po znamych. Na trhu je uz jen DSi, 3DS a jejich XL verze.

Funguje to tak, ze si poridis flashkartu a microsdcko, na microsdcko nahrajes system pro flashkartu a ROMky (zalohy nds her) a vlozis, spustis a hrajes .. jdou tam i ty emulatory a prehraje to i gb original kartridge. mel jsem gba tonyho hawka...

samozrejme rad pomuzu poradim, dokonce i jedno dsl vlastnim, i kdyz iz na tom pari ma mala dcerka xD (mozno pouvazuje i vymene za android zarizeni xD)

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 04.06.13 11:11
Profil Twitter Facebook
Ex-Tým

Takže DS/DS Lite podporuje kazetky pro Gameboy Advance? Jaký je rozdíl Mezi DS, DS Lite a DSi? DSi má myslím nějakou kameru že? Ale hry by měly být pro všechny stejný, ne? Zatím jsem totiž narazil hlavně na DS, takže jestli se to ještě vyplatí kupovat. Díky. :-)

Děkuji za pochopení.

úte 04.06.13 11:40
Profil Twitter
Ex-Tým

Tak můžete LOCK. Koupil jsem DSko. :-)
Díky.

Děkuji za pochopení.

úte 11.06.13 10:35
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina