My-mobile
Právě je čtv 08.12.16 17:06

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Huawei G600 nebo Y300 ? 
Autor Zpráva
Ban!

Poděkovali mu: 9 x

Příspěvek Huawei G600 nebo Y300 ?
Čawte ... v poslední době jsem nějak začal sledovat Samsung Galaxy Fame už jen proto že stojí něco okolo 3.500 KČ. Jenže když jsem si přečetl recenze tak moc úspěchu nesklidil a proto se obracím na Vás co byste mu vytkly a za co byste ho pochválili. Připomíná mi Galaxy Mini 2 ale má lepší procesor, 5MPix foťák což mě úplně stačí + LED blesk, Android 4.1

[ Post made via Android ] Obrázek

Obrázek

Naposledy upravil Creator dne stř 26.06.13 15:03, celkově upraveno 1

sob 22.06.13 22:40
Legenda

Poděkovali mu: 2610 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Samsung Galaxy Fame ... ano či ne ?
Začíná se objevovat maximálně tak v reklamách na Vodafone...je to špatný telefon, a proto se ho snaží taky Vodafone zbavit :D

Nevýhody:
1) Podprůměrné rozlišení displeje
2) Velice špatný procesor - neznámá značka Broadcom a velice špatný grafický čip - toto je hlavní kámen úrazu tohoto telefonu
3) 512MB RAM
4) Malé využití displeje na přední části a velké okraje kolem displeje
5) Interní paměť jen 4GB, takže s hrami budou velké problémy
6) V kombinaci s prostředím TouchWiz a docela špatným procesorem tak bude docházet k zásekům prostředí a na hry tento telefon vůbec určen není, protože grafický čip není vůbec podporován.
7) Poměrně slabá baterie
8) Cena - za 3500.- ho nikde neseženeš, jedině šedivku. Oficiální distribuce až od 4300.-

Výhody:
1) Android 4.1
2) V podstatě nic s přihlédnutím k ceně :D

Takže pokud někde psali, že je to telefon na nic, tak je to pravda...ke koupi bych ho rozhodně nedoporučil. V dané cenové kategorii raději Huawei Ascend Y300, Galaxy Ace 2, Sony Xperia U (malá interní paměť a nemá slot na pam. kartu).

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

sob 22.06.13 23:27
Profil Twitter Facebook
Ban!

A jaký by byl ještě vhodný aspoň 1Ghz dvoujádro tak abych se vlezl do těch 5000 - 6000 tisíc zas nepotřebuju mašinu za tisice korun.

Obrázek

ned 23.06.13 08:49
Helper

Poděkovali mu: 1061 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Jsem asi tvrdy zastance znacky, ale mohl by se ti zalibit Huawei G510, ktery je do tech peti tisic v pohode k sehnani a je to o krapet vykonnejsi, vcetne toho dvoujadra ma i celkem dobrou grafiku, i kdyz uz trosku starsi...

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Rozhodne ale stoji za to.

EDIT: Navic jako jedna z mala znacek Huawei dokaze vyuzivat pametovou kartu jako hlavni uloziste, a tim padem problemy s hrami a ukladanim dat mizi. Btw. v zakladu je uzivatelskeho prostoru je neco kolem 2GB, u JB telefonu spis 1 - 1,5GB, ale to nevadi xD

ned 23.06.13 09:15
Profil Twitter Facebook
Legenda

Já osobně bych G510 moc nedoporučoval, ale za danou cenovu jde o skvělý telefon. Ale bude trpět nedostatkem RAM paměti, proto bych doporučil o něco vyšší model Ascend G600, který má v podstatě totožný hardware, ale 768MB RAM, na druhou stranu starší Ice Cream Sandwich. Za takřka stejnou cenu dostaneš o dost více - jak více RAM, tak lepší foťák, lepší displej, nižší hmotnost, podporu MHL (přenos obrazu do TV):
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Pokud už se bavíme o cenových hladinách 5 - 6 tisíc, tak už je samozřejmě výběr o něco širší.
Takže mrkni na tyhle:
- Sony Xperia P - dost slušný výkon, kvalitní displej, 1GB RAM, update na Jelly Bean je v plánu, ICS už má, kovové tělo, 16GB interní paměť (bez podpory paměťovek, což je na jednu stranu nevýhoda, na druhou stranu nemusíš řešit problémy s ukládáním her atd.)
- Samsung Galaxy S3 mini - cena už půjde asi lehce přes 6 000.- za oficiální CZ distribuci. I když má s větším bratrem společné jen jméno, což mně osobně dost vadí :D, je fakt, že za danou cenu jde o dost dobrý telefon. Výkonově je telefon dost podobný Xperii P, má sice jen 8GB interní paměť, ale lze ji rozšířit pam. kartami. O něco slabší bude asi fotoaparát.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 23.06.13 11:10
Profil Twitter Facebook
Ban!

Příspěvek Re: Huawei Ascend G600 nebo Y300 ?
Takže po delší době kdy jsem se díval na všechny Huawei telefony jak poradil Penthaler, jsem vybral Huawei Ascend G600 a Ascend Y300. Podle mého názoru je na tom s hardwarovým vybavením lepší Ascend G600 protože má takt na 1,2 GHz kdežto Ascend Y300 má jen 1 GHz ( oba mají dvoujádro ), + Ascend G600 má 8MPix fotoaparát, RAM 768 MB ( když si vezmete že část RAM de do zařízení na správný chod telefonu, tak mi asi zbyde něco okolo 600 MB což na hry úplně stačí ), taky má 360 min. pohotovostní dobu což je o 40 min víc než Ascend Y300 ( možná si říkáte že 40 min je nic ale to je skoro hodina, 2/3 hodiny ), také má 4.5 " displej o půl palce víc než Y300 :-D . Jediné co mě mrzí je že nemá Android 4.1 ale 4.0 kdežto Ascend Y300 má Jelly Bean. O to by ani nešlo tak bych to aktualizoval jenže pro něj ani aktualizace nevyšla ani nevynde. Napište jestli o koupi tohoto telefonu uvažuji správně protože taková bomba za 4 tisíce není tak špatná ;-)

Obrázek

stř 26.06.13 15:15
Legenda

Příspěvek Re: Huawei G600 nebo Y300 ?
Když už porovnáváš parametry, chce to brát je trošku s rezervou ;). Ty telefony mají takřka totožnou kapacitu baterie, stejný procesor, navíc G600 má větší displej, vyšší takt procesoru...tak co myslíš? Už z logiky věci plyne, že výdrž u G600 bude podobná, ne-li menší ;).

Jinak je ale samozřejmě G600 lepší než Y300, hlavně více RAM paměti bude asi znát. Rozhodně ale nepočítej s tím, že ti zbyde volných 600MB na aplikace :D...ty budou možná celkově dostupné, ale volná paměť pro běh aplikací třetích stran bude tak 300 - 350MB ;)...600MB nemám dostupné pro hry ani na Nexusu 7, který má 1GB RAM :D

Rozhodně je G600 solidní koupě, škoda toho procesoru, který mohl být přece jen ještě lepší.

Btw. kde jsi viděl G600 za 4 tisíce? Já ji teda viděl ofiko CZ distribuci od 5300.- nahoru...

stř 26.06.13 15:32
Profil Twitter Facebook
Ban!

Příspěvek Re: Huawei G600 nebo Y300 ?
/EDIT : jojo, spletl jsem se 5,299kč ..

//EDIT

btw ještě MONT : :P ( kvůli ceně abys věřil :-D ) ale na Heurece je min cena 5.299kč

Obrázek

stř 26.06.13 15:34
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina