My-mobile
Právě je čtv 14.12.17 07:32

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 
 Nexus 4, nebo Galaxy S3? 

Hm?
Nexus 4 87%  87%  [ 13 ]
Galaxy S3 13%  13%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 15

Nexus 4, nebo Galaxy S3? 
Autor Zpráva
V.I.P.

Poděkovali mu: 304 x
Medaile: 6
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) Team member silver (1)
Uploader (1) Moderator (1)

Příspěvek Nexus 4, nebo Galaxy S3?
Zdravím,

Nexus S už vyšel z módy a poohlížím se po novém telefonu. Nemůžu se však rozhodnout mezi dvěma modely a to Google LG Nexus 4 a Samsung Galaxy S3. Co byste doporučili vy?

Případně je ještě možnost, že bych počkal, než by trochu o něco spadla cena Galaxy S4, ale fakt nevím.

Díky za vaše rady

stř 10.07.13 02:52
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: Nexus 4, nebo Galaxy S3?
Jednoznačně Nexus 4. Mám v plánu i podrobnější recenzi, ale bohužel není moc čas. Rozhodně i bez recenze bych ti ale doporučil Nexus 4 než S3. N4 má opět ten punc pure Androidu, skvělý displej (pravda, sice IPS oproti Amoledu u S3, ale na slunku paráda), vyšší výkon a je i většinou levnější z CZ distribuce než S3. Rozměrově vychází oba telefony cca stejně. Nexus 4 není obyč. plasťák, což je největší chyba S3, navíc S3 se potýká z vážnými závadami zákl. desek, což je raky docela velký problém.

Zkrátka tady se není o čem bavit :D...jednoznačně Nexus 4!

Co se týče S4, ta přebíjí N4 výkonem a displejem. Ale volná pameť je polovoční než uvádí výrobce, telefon je neskutečné pádlo a nedá se už ovládat jednou rukou. Navíc TouchWiz je dost zlo, softwarové fíčury ani pomalu nevyužiješ a opět je to plasťák. Cena určitě nepůjde pod N4. Pokud nějakěho konkurenta N4, tak jedině HTC One, to je skvělý telefon s ještě docela rozumnými rozměry ;)

[ Post made via Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 10.07.13 06:59
Profil Twitter
V.I.P.

Díky ti, beru ho. Ještě otázka - používáš na něj nějaké pouzdro? Trochu se bojím toho skleněného povrchu. Nikdy jsem žádné pouzdro nepoužíval, takže fakt nevím. Jde mi o to, že to sklo bude nejspíš jaksi kluzké a sklo a pád...znáš to :D

stř 10.07.13 08:14
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

Z těchto dvou rozhodně Nexus 4, i když ho vyrábí LG.
Nemůžu si pomoci, ale mám na LG blok.

@MONT!
Jen doplním informace o velikosti S4 a One. Je to divné, ale jsou to obě úplně stejně velká pádla.
Samsungu se podařilo zmenšit rámeček okolo displeje a One má sice jen 4,7" , ale dohání to dvěma reproduktory.
I když opticky je menší než S4.

HTC One: 137 × 68 × 9,3 mm
SGS 4: 137 × 70 × 7,9 mm

Obrázek

stř 10.07.13 09:03
Legenda

Měl jsem taky velké obavy z toho, že N4 vyrábí LG. Ale kupodivu je kvalita zpracování na naprosto výborné úrovni - nikde nic nevrže, nic se neprohne. Pouzdro používám, dostal jsem ho totiž už k telefonu :)...a rozhodně ho doporučuji používat nebo si pak na telefon koupit nějaký case nebo bumper. To sklo na zádech je totiž největší nevýhoda telefonu...klouže uplně na každém povrchu za všech podmínek :D :D :D...takže na to fakt bacha. Na druhou stranu je sklo docela odolné proti poškrábání.

HTC One je rozměrově skoro stejné, ale ta tloušťka je v nějtlustším bodě a nesmíš zapomínat, že One má vydutá záda ;)...díky kterým se mnohem lépe drží v ruce. Je fakt, že rámeček kolem displeje mohl být menší, ale telefon je to fakt skvělý a stereo repro je úžasné. Ale ta cena...

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 10.07.13 17:53
Profil Twitter
V.I.P.

Tak už jsem ho objednal ze SunnySoftu, díky za doporučení. Líbí se mi tato ochrana, co myslíš?:

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

čtv 11.07.13 22:56
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

S tou N4kou neprohloupíš, je fakt super .. A ten case vypadá zajímavě, je pravda, že se zezadu můžou objevovat malinké škrábance od věcí v kapse.

pát 12.07.13 05:24
Legenda

to Heppa: jo, nevypadá špatně...já bych chtěl buď ten origo černý bumper nebo silikonový průhledný case. Bohužel ani jedno jsem u nás neviděl, jen ten silikonový case jsem našel, ale vypadal hrozně :D

Každopádně ten bumper tě ochtání před pády a jestli je to z plastu nebo gumy, tak i před klouzáním...a že ten telefon klouže fakt hodně :D

EDIT: Tak jsem konečně našel :D
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Sice v MP, ale snad s tím nebudou problémy :D

EDIT: Telefon máš, takže myslím, že můžeme zamknout a vyhodit do Koše.

pát 12.07.13 05:31
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina