My-mobile
Právě je stř 13.12.17 12:07

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nový starší mobil - iPhone 3GS? 
Autor Zpráva
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Nový starší mobil - iPhone 3GS?
Zdravím. Chtěl bych si pořídit nějaký nový mobil, protože moje Spica mi už nestačí. Zatím jen tak na zkoušku, nechci do toho vrážet moc, protože mám v plánu koupit něco opravdu výkonného až na střední školu a minimálně rok mám čas. :lol: Chci si na tom občas zahrát nějakou tu náročnější hru, pak klasika - internet, nějaký film/seriál, fotky, MP3. Do oka mi padl sice starší (a už nepodporovaný), ale pořád dobrý iPhone 3GS. Chtěl bych vyzkoušet iOS, protože zatím jsem měl jen Android. Dnes mi ale bylo řečeno, že to rozhodně nemá cenu. Vím, že 3GS už není podporovaný, ale snad bych na tom rozjel GTA 3, GTA Vice City, The Simpsons Arcade, The Simpsons Tapped Out, Real Racing nebo nějaké NFS, Max Payne, Modern Combat 1,2, N.O.V.A. a nějaké starší pecky. :-D Vybral jsem si iPhone taky z toho důvodu, že do toho nechci dát víc, než 3000,-Kč a ten se dá sehnat i levněji. Chci tedy slyšet názor víc lidí, protože každý mi určitě řekne něco jiného. Přemýšlel jsemi nad iPod Touch 4G, ale potřebuji mobil. :-) Tak se prosím podělte o své názory, zkušenosti... Jak už jsem psal: vím, že už není podporovaný, ale tyhle hry by snad zvládnout mohl, přístroj je to snad ještě dobrý a nechci do toho dávat moc peněz, protože mám v plánu nějaký výkonný mobil až SŠ. Navíc mi na Androidu vadí, že kolikrát musím mít procesor takový a takový, grafický čip alespoň ... apod. Na iPhonu jedou hry pěkně plynule.
Předem moc díky. :-)

Děkuji za pochopení.

čtv 11.07.13 20:17
Profil Twitter
Ex-Tým

Poděkovali mu: 241 x

Příspěvek Re: Nový starší mobil - iPhone 3GS?
Prosím LOCK.
Díky. :-)

Děkuji za pochopení.

stř 17.07.13 16:06
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina