My-mobile
Právě je pon 18.12.17 02:17

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 
 HTC One 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek HTC One
Zdravím, vlastním tenhle mobil teprve chvíli a chtěl bych se zeptat na pár věcí. Přecházel jsem ze staršího androidu , kde jsem normálně stahoval odtud z fóra aplikace a hry, které bez problémů fungovali, ale na HTC One nemůžu rozjet žádnou aplikací odtud, buď se objeví úvodní logo a dál nic, nebo mám prostě jen černou obrazovku aplikace nebo hry z marketu, ale fungují normálně. A ještě jestli někdo neví , jak se dá koukat na netu na flash videa . Předem díky

[ Post made via Android ] Obrázek

ned 14.07.13 11:19
Ex-Tým

Poděkovali mu: 246 x
Medaile: 4
Member (1) High calibre silver (1) Team member silver (1) Helper (1)

Příspěvek Re: HTC One
Začnu těmi aplikacemi a hrami. Odpověděl sis vlastně sám... Na starší verzi Androidu ti fungovaly v pohodě, ale tady nic, takže dost možná nepočítají s tak novým Androidem a tímto hardwarem.

K Flashi - je to překvapivě jednoduché. Stačí stáhnout tento APK balíček
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
a normálně jej nainstalovat. Dále je nutno mít podporovaný prohlížeč. Základní by měl, ale kdyby náhodou neuměl (možné je dneska všecko), tak stáhni Dolphin Browser nebo Operu Mobile.

Bring back HiFake.

ned 14.07.13 11:34
Nováček

Diky, ale k těm aplikacím myslel jsem spíše ty nové aplikace a hry, které vyžadují už silnější HW. Na starém mobilu jsem byl hodně limitován (wildfire s). Tak jsem zkusil aktualizovat flash player a bud dam play a nic se nestane ,
Nebo to řekne , že he třeba flash player 10 a vyšší, i když mám 11 . Používám dolphin browser

Naposledy upravil FULUN dne ned 14.07.13 12:00, celkově upraveno 1

ned 14.07.13 11:51
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

ktoré hry konkrétne by si chcel rozbehnúť a nejdú ti ? Máš ich podporované na Google play ? napíš zoznam a pošlem ti linky ;)

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

ned 14.07.13 11:57
Nováček

Hry jsem odtud zkoušel: GTA Vice City, Bloons TD 5, Worms Armageddon 2, Ravensword 2. GTA i Wormse jsem našel na Google Play, jako podporované hry pro můj telefon

ned 14.07.13 12:05
Ex-Tým

Poděkovali mu: 84 x

A dáta si dával na pamäťovku alebo do interného ukl. priestoru ? Lebo v tom môže byť problém.

- 4.1.2 / Honami MoonWalker HD™ / Nemesis Kernel
- 4.4.2 / CyanogenMod 11

Obrázek

Ak som Vám pomohol, tlačidlo "Poďakovať" poteší ;)

Z dôvodu kolapsu fóra všetky moje príspevky a poďakovania zmizli :/

ned 14.07.13 18:45
Nováček

No data jsem kopíroval do Android/data. Dál jsem s tím nic nedělal protože se mi ta hra ani pořádně nespustila . Vždy jsem stáhl apk, nainstaloval, zkopiroval data do android/data a dal spustit a černá obrazovka nebo logo a zamrzlo to...

//EDIT

Tak u Vice city jsem zkusli několik verzí a buď černá obrazovka nebo APK validation failed nebo to řekne, že je chyba, protože jsem nejspíš nezakoupil aplikaci. U ostatních her, když mě to pustí ke stahnutí dodatečných souborů, tak se nic nestahuje můžu čekat jak dlouho chci a ani jedno %.

Naposledy upravil RIK dne stř 17.07.13 19:06, celkově upraveno 1
Sloučeny příspěvky

ned 14.07.13 20:59
V.I.P.

Poděkovali mu: 4123 x
Medaile: 4
Universal writer (1) Best uploader (1) Team member silver (1) Uploader (1)

APK validation failed je jednoznačně špatný crack, který nebude fungovat na žádném telefonu.
Problém máš jen u her nebo i u ostatních apk ?
Já hry nehraji, tak neporadím, ale je to nějaké divné. Jestli nebude chyba někde jinde.
Mně všechny apk a hry, které jsem postoval na forum fungují naprosto spolehlivě.

Neměl bys mít 2 příspěvky pod sebou, vždy edituj poslední příspěvek.

Obrázek

stř 17.07.13 18:35
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Fulun - takže už od počátku si odpovídáš sám.

Žádná z těch her ti nepojede a víš proč?
- špatně umístěná data
- data nových her jsou OBB a ty se již nedají stáhnout jako klasická data, dají se stáhnout jen při zaplacení hry ...

takže příklad toho VICE CITY:

Citace:
- Install APK
- Copy 'com.rockstargames.gtavc' folder to 'sdcard/Android/obb' (If you have installed v1.02 No need to download cache file again)
- Launch the Game

Vždy FOLLOW the návod ke každé jediné hře, nebo si zkus zapamatovat následující:

hra.apk + složka.s.daty.se.hrou.takovou = mrknu se do složky s daty a pokud je tam spousta souborů a složek, tak jde automaticky do ANDROID/DATA a pokud je tam jeden nebo dva soubory s koncovkou OBB, tak celá složka musí do ANDROID/OBB

Jsou výjimky, jako starší GL hry, nebo jiné, které mají speciální složku mimo ANDROID/ ... xD

stř 17.07.13 19:05
Profil Twitter Facebook
Nováček

Máte pravdu, byl jsem zvyklej z Wildfire S, kde jsem kopíroval do Android/data a nikdy do OBB. Opravdu velkou nepozorností, jsem to přehlížel a stačilo jen zkopírovat Data do složky OBB a Vice City šlape jak hodinky. Děkuji všem za pomoc a omlouvám se za mojí neschopnost :-D

stř 17.07.13 20:20
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 10 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina