My-mobile
Právě je pon 11.12.17 18:03

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 G300 - "Odlepující" se displej 
Autor Zpráva
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

Příspěvek Re: G300 - "Odlepující" se displej
kodyak: známý, který také dělá v poměrně velké firmě s počítači, mi řekl, že kupovat nižší řady HP, obzvláště Paviliony, už se dnes nevyplatí, protože jsou taky kazové, doporučil mi jen ProBooky. Říkal, že co se týče poruchovosti, není na tom Acer sice dobře, ale v porovnání s HP (pokud se bavíme o zhruba stejně vybavených modelech) na tom není o tolik hůř. Nejhůře je na tom prej Asus, nejlépe Dell. Ale to jsme prostě v jiné kategorii, mobily jsou přece jen jiné odvětví. Čínské ZTE nebo Huawei na tom nejsou co do kvality o moc hůř, často i lepší než Samsung bych si klidně troufl říct. Co se týče reklamy, v televizi si reklam moc nevšímám, ale Samsung a Sony jsou na tom dost podobně řekl bych. Jiné je to na internetu, kde se teda s reklamou na Smažungy setkávám mnohem více, na zahraničních webech obzvláště. Nelze popřít fakt, že mobily od Samsungu jsou oproti konkurenci značně předražené. Navíc se mi vůbec nelíbilo jak uvedl údajně vylepšené modely s označením "i" (např. S5570i nebo S5830i apod.), které stojí za pendrek. Nižší řady Smažungů jsou naopak nejvíc předražené oproti konkurenci - typicky Galaxy Ace, Galaxy Mini 2 nebo třeba Galaxy Trend, i Galaxy S3 je stále dost drahá.

pentova slova o Galaxy Ace mohu jen potvrdit, známý si i přes moje nedoporučení před cca rokem koupil Galaxy Ace S5830 (tedy ten lepší) a dnes by s ním nejradši flákl o zem - blbne BT, systém se zasekává, blbne čtení z paměťovky, systém je pomalý. Galaxy Ace byl ve své době perfektním příkladem předraženosti Smažungu.

penthaler: od operátorů nechceš? Jsem si jist, že Y300 i Grand X In budou k dostání ve větších elektrech za rozumnou cenu ;)...

Např. Y300 seženeš na smarty.cz, kasa.cz nebo i v datartu do 3500.- a v T-Mobile i O2 dokonce za 3400.-, druhý Grand X In pak mají v T.S.Bohemia i v Alfa.cz shodně za 4690.-

Ještě k Huawei G510 - docela dobrý, ale čipset je stejný jako u Y300, cena je dost vysoká. Našel jsem ale ZTE Blade G, který má totožný hardware, má jen TFT displej místo IPS, lepší baterii a horší video a cena je o dost nižší, u O2 ho mají dokonce za 3695.-, mají ho dokonce i na eprotonu za 3810.-

[ Post made via Android ] Obrázek

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

stř 28.08.13 08:11
Profil Twitter
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Jinak ještě doplním mé rozhořčení nad smažungem...
Toto je novinka, nebo jedna z novinek

Citace:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Fame a Trend jsou tak měsíc, dva staré a co nabízí?
Je to vlastně pořád S5830i, s lepším 1GHz procesorem a větší RAM, dokonce přidali i vyšší vnitřní paměť, která nebude díky TOUCHWIZ a JB zas tak velká... Ale jinak je to furt jedno a to samé, stejná velikost displeje...

Nerad to říkám, ale G300 jsem za tu cenu měl před více než půl rokem, a nabídl mnohem mnohem víc, a teď i dnes už stará šlupka Y300 je pořád lepší a dokonce levnější, a myslím, že bude mít i lepší zpracování krytu, než G300, která i toho TRENDA a FAMEho predčí...

Jen pro porovnání xD

BTW. Díky MONT!e ;)

EDIT: V mém okolí je DATART, EURONICS, O2, VODAFONE, TMobile. ;)
EDIT2: Od operátorů nerad beru z důvodu brandování a v minulosti jsem měl dost potíží hlavně s O2, kdy každý mobil od nich šel do reklamace během pár měsíců (ale zase je dobře měnili, z mrtvé N70 jsem měl N73 xD a všechny museli jít na reklamaci kvůli přehrání software, měli tam dost chyb a doma to nešlo... ne, takže fakt nechci... a k tomu ten bloatware u androidů od nich, no fuj...)

stř 28.08.13 08:28
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

MONT!:U tech HP Pavilion souhlasim.Ty jsou opravdu nejake jine,protoze maji podobnou kazovost jako Acer,takze je vubec nedelame a mame od nich klid.Takze nejsou ani v te statistice,protoze poslednich 100ks HP nebyl ani jeden Pavilion.Ty Paviliony se musi na servis posilat do Polska,zatimco ty ostatni rady jdou servisovat v republice.I vevnitr vypadaji Paviliony jinak nez ostatni rady,tak to vypada ze je to uplne jina vyrobni linka.Na ty ProBooky a ostatni low-end od HP plati co jsem psal.Zadny problem i pres to mnozstvi co mi proslo rukama.Co se Dellu tyce,tak je poruchovosti mezi HP a Acer,takze nesouhlasim s tim ze je na tom Dell nejlip.A porodobne to bude i u mobilu.U toho Huaweie bych jeste par let pockal az se dotahnou na ostatni a pak to bude zajimave,pokud nepridrazi za nabizenou kvalitu..

Penthealer:Nepremyslel jsi i nad dovozem z ciny? Treba z Deal Extreme,kde mivaji v pohode i polovicni ceny a hodne srovnatelne modely ?

stř 28.08.13 09:03
Helper

Team member silver (1)

S DX mám sice vesměs dobré zkušenosti, ale ne - dovoz z číny rozhodně nepřichází v úvahu. Navíc se v drtivé většině ani nejedná o originály, a pokud ano, tak jsou to hodně věrně zpracované kopie originálů...

Navíc se cestou může ztratit na celnici, hrozí poškození, a kdo ví, co by tam taky mohli místo toho šupnout do krabice.

(kdysi jsem tam objednával BT sluchátka, která se tu dala koupit za 600, a já je měl za 200 z DX - ten samý typ, ale měli dvě varianty - EU a USA verzi nabíječek - objednám si tu evropskou, a poslali mi USA, která navíc neměla ani usb nabíječku, jako ta evropská verze)

Ale cenově rozhodně výhodnější než u nás...

stř 28.08.13 09:11
Profil Twitter Facebook
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

penthaler:s DX mam jen ty nejlepsi zkusenosti.Dobre je precist si komentare od lidi a projit si vsechny dostupne fotky nez neco objednas.Pak je to OK.A pri tech cenach se vyplati si doobjednat nabijecku kdyz se neco takoveho nahodou stane..A myslel jsem spis ty jejich cinske verze,ne kopie tech znackovych.Zkus se podivat.Videl jsem tam za cca 75$ mobil s dvemi jadry,1GHz,512RAM a 4GB ROM.Normalni LCD 800x470 ci kolik kapacitni..

stř 28.08.13 09:19
Helper

Team member silver (1)

Takže nakonec reklamaci zvládli v rekordním čase.
Počet splněných oprav 1/2.
OK - systém funguje (nahrán ICS 4.0.3 B948)
NOK - s displejem se nehnulo xD

Ani nevíte, jak dlouhých bylo posledních pár minut před tím, než jsem ho držel v ruce ;)

No nic, uvidíme příště. Děkuji za návrhy. Zatím můžete LOCK

čtv 12.09.13 20:55
Profil Twitter Facebook
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 26 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina