My-mobile
Právě je pon 05.12.16 11:30

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 gevey SIM neznámý fail 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek gevey SIM neznámý fail
ahoj,bohuzel mi nejspis odesla GEVEY karta....koupil jsem si novou,jenze mi za zadnou cenu nechce fachat....vlozim do telefonu gevey suplik,s bilou "sim" kartou ktera prisla jako obsah baleni gevey karty.....objeví se mi výběr operátorů,tak dám Verizon US,na ktereho je telefon blokovany,vyskoci mi ze Gevey byla naprogramovana na operatora ktereho jsem zvolil,a at vlozim SIMku kterou chci pouzivat....to udelam a nic se nestane,nahore vlevo mam porad "zadna sluzba"...restartuji iPhone,chvilku mam nahore vlevo "hledání" a pak se tam zase obevi "zadna sluzba"....po chvilce vyskoci "your iPhone was succesfuly unlocked bla bla bla" spolecne s okenkem "čekání na aktivaci,tato operace může chvíli trvat".....nahore vlevo porad "zadna sluzba" a nic se nedeje....nejake rady/tipy? :-/ (PIN mám vypnutý,na WIFI připojený jsem)

pát 30.08.13 16:48
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina