My-mobile
Právě je pát 15.12.17 07:36

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 
 Samsung i8910 HD - potřebuju poradit 
Autor Zpráva

Příspěvek Samsung i8910 HD - potřebuju poradit
Zdravim :)

-nedávno jsem si kupoval tento tip telefonu Samsung i8910 omnia HD 16gb a sotva jsem ho zapnul, tak mě začal pěkně štvát....
-mám víc problému s tímto telefonem, které bych potřeboval vyřešit

Obrázek

__________________________________________________________________________________________

1. když tam hodim SIMkartu, tak mi začne ukazovat že pamět simkarty je plná... no ae když je plná , tak mě do ní nepustí abych vymazal aspoň zprávy, jinak z cela funguje se SIM kartou :)

2. sem na internetu, chci si stáhnout např. Operu mini, tak si hezky najedu na download a začnu stahovat, po stahovaní mi to ukaze jestli mam pokračovat v instalaci, dam OK a nic se neděje !!! ani ten download nemohu najit v mobilu ani když píchnu mobil do PC , no je to prostě děs
(jediný co se mi povedlo nainstalovat je Facebook do mobilu) :)

3. když sem třeba na tom FB a chci psát nějak rychle, tak mi strašně vadí to rozestavení tlačítek na klávesnici, a celková funkčnost... ani nwm jak psát písmena jako jsou (á,í,ž,č,ř, atd...) připadá mi že to ta verze mobilu v sobě ani snad nemá -_-

4. no a co mě úplně nejvíce dostalo je kopírování souborů na tu "úžasnou" 16ti Gb pamět v telefonu !
800 mg složka s MP3 souborama trvá 25 min, no ale s tím asi nic neudělám...

__________________________________________________________________________________________

- Moje řešení bylo Flashnout si verzi XXIJ3 na XXII1 do mobilu abych vyřešil aspoň nějakej problém, ale nepřišel sem na to jak takže bych byl rád kdyby ste mi poslali odkaz na nějakej návod / videonávod :)
pokud víte o lepší verzi kterou by jste mi doporučili tak sem v klidu pište :)

-kdyby jste věděli jak vyřešit jeden z těchto problémů , neváhejte napsat odpověď !!

O dalším problému jaksi nwm nebo sem jeste na něj nepřišel ale docela mě mrzí že firma Samsung nedala od základu OS Androi např 2.2.1 ! myslim si že by to tento mobil skvěle zvládal... ALE TO PATŘÍ SAMOZŘEJMĚ JINAM

ned 27.10.13 11:22

Příspěvek Re: Samsung i8910 HD - potřebuju poradit
to se mi fakt líbí, jak lidi vidí spamera tak raději jdou pryč ... protože si myslí že to je nějakej debil... dík fkt za pomoc ;)

Naposledy upravil 1337 dne pon 28.10.13 17:33, celkově upraveno 1
Další SPAM!

pon 28.10.13 16:11
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

symbian je temer mrtva platforma, o to spis, kdyz se jedna o tak specificky stroj jako mas ty. Kdyby nekdo vedel co s tim, da ti urcite echo. nejde o spamerstvi, ale spis neznalost, neb vetsina fora jede v ios a androidu, neco malo wp a hlavne java...

jwdine co ti muzu poradit je mrknout po zahranicnich forech nebo i ceskych, ktere se na symbiany specializuji.

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 28.10.13 16:47
Profil Twitter Facebook

ať se 1337 uklidní, takový fakt zbožnuju... spamera sem posledně dostal upene nwm za co... Lachy mi ho schodil a pak nejakej *** zase nahodil
Penthaler, ne, ono je divný to, že návod sem našel přímo v Symbian poradně, jen mi zase muselo docvaknout co to je to hackování certifikace apd... klidně tuto téma smažte... ja uz si dokazu poradit i sam

Naposledy upravil 1337 dne úte 29.10.13 19:28, celkově upraveno 1
My zase zbožňujeme takové jako jsi ty. Je to vzájemné. Smazáno na přání mistra autora.

úte 29.10.13 06:57
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina