My-mobile
Právě je ned 17.12.17 07:19

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Messenger FB 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Messenger FB
AHojte, neviem ako popisat tento problem no v skratke je to nejak tak.

Dajme tomu ze dnes 21.1.2014 doobedu si pisem s ludmi na fb, napr s 2ludmi dlhu dobu. Vecer sa pripojim s mobilom na net a vsetky tieto spravy mi zacnu chodit. V kuse mi to zvoni, to drbnute kolecko mi vyskoci z boku a zacnu mi chodit vsetky spravy. Ak som nebol na nete na mobile dlhsiu dobu chodi mi to aj niekolko minut vsetko to seka....Neviem ako to mam deaktivovat. Priatelka ma iPhone tam jej nic take nechodi. Pride jej len nova sprava ak jej niekto nieco napise ale nechodia jej stare. Dakujem

úte 21.01.14 22:27
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek 
Co projít jak máš nastavenou aplikaci v telefonu?

Odesláno z mého EBM8000FP pomocí Tapatalk

úte 21.01.14 22:40
Profil ICQ
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Messenger FB
pouzivej bud pc messenger nebo na mobilu, nebo ho nepouzivej vubec, protoze to je zbytecny zrout RAM i baterie.

problem je v tom, ze je to opravdu narocna aplikace, ktera ma povolen autostart, a pokud dlouho bezi na pozadi, a ty pouzijes jinou narocnou aplikaci, tak se messenger ukonci a uz nekomunikuje se serverem, pak ti ty zpravy prijdou se zpozdenim a opakovane - pokud jsi chatoval pres pc...

ja fb zavrhuju, i kdyz messenger mam uz nejaky patek (asi tak 3tydny) a zatim sem neshledal zadny problem - vetsina mi pise prea whatsapp nwbo twitter xD

[ Post made via Android ] Obrázek

úte 21.01.14 22:43
Profil Twitter Facebook
Nováček

gen-an: na mobile ziadne nastavenie ohladom toho nie je: su tma len blbosti ako location, chat heads...proste nic kde by sa to dalo vypnut

penthaler: viem ze je to neskutocny zrut a este k tom ked mam len 512 ram. Nejak ho casto nevyuzivam no po tom co fb aplikacia znemoznila citanie sprav to ide len cez messenger a vzdy tukat fb do prehliadaca aby som si pozrel spravu sa mi nechce...Preto som ho naisntaloval. Takze ak dobre rozumiem bude mi to chodit vzdy ked pouzijem inu aplikaciu a messenger sa vypne :D. Asi by to chcelo novy mobil lebo tento ma uz serie ta 512tka ramkaje strasne malo. Este ked tam mam ICS...Dik :)

stř 22.01.14 11:26
Profesionál

Poděkovali mu: 19 x
Medaile: 2
Member (1) Writer silver (1)

Příspěvek 
Nastavení tam teda rozhodně je... V levým horním rohu sou tři vodorovný čárky, na ty zmáčkneš a sroluješ dolů kde sou různý nastavení...

Odesláno z mého EBM8000FP pomocí Tapatalk

stř 22.01.14 12:57
Profil ICQ
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Jestli jedes na G300 jako ja, necekej zazraky. Ja s nim ale problemy nemam, sice jedu na CM9 a mam nejaky ten zRAM na navyseni RAM, ale FB Mess jede normalne.

Je ale fakt, ze to je nedoreseny, protoze kdyz si pisu na pc pres prohlizec, tak mi to cinka i v mobilu, a vetsinou jen tehdy, kdyz je zamknuty displej.

OT - Podobny problem mam s email klientem, prijde mi mail, zkouknu v pc a v dobe aktualizace v tel mi ten samy mail hodi jako novy ...

Tohle resim tak, ze pc na maily a ani na fb pokec nevyuzivam, a tim neni problem s opozdenim nebo se zdvojovanim ;)
zkus to, pomuze. a nebo ten fb mess smaz xD

[ Post made via Android ] Obrázek

stř 22.01.14 15:56
Profil Twitter Facebook
Nováček

Ano nastavenia tam su, ale myslel som to tak ze to nastavenie ktoremi treba tam nie je...

penthaler: Dnes som presiel z B935 na B952 cez nejaku australsku cize mi to hlasi nejakych 100MB+volneho miesta uz to aspon neseka :D.
Dakujem poskusam tvoju radu, mozete to locknut :-)

Naposledy upravil MONT! dne stř 22.01.14 22:31, celkově upraveno 1
Pokládám to tedy za vyřešené...LOCK. Kdyby byl problém, napiš SZ.

stř 22.01.14 20:15
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina