My-mobile
Právě je pát 15.12.17 18:54

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 
 Problem s root po aktualizaci na android 4.3 Samsung GS3 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Problem s root po aktualizaci na android 4.3 Samsung GS3
prehravam sowt v tel. celkem casto to same s rootem, ted jsem aktualizoval na android 4.3 a nejde mi rootnout besnim, kdyz se pokousim pres odin pokud nedam founa do dowland modu tak ho vidi ale jakmile prejdu do dow.modu nevidi ho, zkousel jsem i pres unlockroot a nic, ovladace na usb mam aktualni, setkal jste se s tim nekdo? Vyte jak na to kde je chyba?

pon 17.02.14 11:30
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Problem s root po aktualizaci na android 4.3 Samsung GS
Máš zapnuté USB Ladenie?

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

pon 17.02.14 11:56
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

Poděkovali mu: 4 x

91Kiko do download módu nepotřebuje ladění USB..A počkej tebe jsem nepochopil.. Máš 4.3 a chceš do něho root? Nebo chceš aktualizovat na 4.3?

[ Post made via Android ] Obrázek

pon 17.02.14 16:06
Nováček

MrMysakovich píše:
91Kiko do download módu nepotřebuje ladění USB..A počkej tebe jsem nepochopil.. Máš 4.3 a chceš do něho root? Nebo chceš aktualizovat na 4.3?

[ Post made via Android ] Obrázek[/quote

Nahral jsem andr. 4.3 a ted jsem ho chtel zpatky rootnout a nejde kdyz ho pripojim normalne k odin 3 tak ho vidi pripojenej po vypnuti a prepnuti do dowl. modu nic reakce zadna ladeni USB mam povoleny proste vse tak jak ma bejt rootoval jsem jiz nekolikrat az ted jsem narazil ze mi to nejde , zkousel jsem i unlockroot a taky nic

//EDIT

91Kiko píše:
Máš zapnuté USB Ladenie?

ladeni usb mam povoleny, jen byl problem otevrit v nastaveni vyvojarske moznosti protoze jsou skovany , musi se odklikat v infu o tel. a pridaj se do nastaveni vyvojarske moznosti, to bylo pro me novy je stale se co ucit no

//EDIT

Nahral jsem andr. 4.3 a ted jsem ho chtel zpatky rootnout a nejde kdyz ho pripojim normalne k odin 3 tak ho vidi pripojenej po vypnuti a prepnuti do dowl. modu nic reakce zadna ladeni USB mam povoleny proste vse tak jak ma bejt rootoval jsem jiz nekolikrat az ted jsem narazil ze mi to nejde , zkousel jsem i unlockroot a taky nic

pon 17.02.14 22:31
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

jamesbob:Tipuji ze rootovaci utility kvuli tomu jak moc novy je ten system tak nejak nepojedou,takze se zamer na Download mod a o nahrani Rootnute ROM.Podle toho co pises,jsi zkousel Download mod,ale kdyz vyvolas tenhle mod,tak potom telefon nechce nastartovat co vim a stejne musis znovu nahrat ROMku.Takze mi neni jasne jak pak muzes zkouset neco v systemu nastavovat.Takle to vypada ze jsi se do toho Downloadu nedostal.Nebo mozna dostal,ale jen do prvni casti.Jak to tedy je ?

úte 18.02.14 08:10
Nováček

Kodyak: mel jsem na zkousku adroid z Xperie v SG S3 , no a prehral jsem zpatky na samsungackej a rovnou jsem si teda nahral andr. 4.3 oficial a potrebuje znova root, bezne rootuju pres odin3 , stahl jsem si pro andr.4.3 CF auto root d2spr, nejdrive teda nastavil tel. ladeni usb, proste standartni postup. vypnu tel. 3klikem do Download modu, potud vse OK , volume up pro pripojeni a nic zadna reakce jako kdyby nebyl pripojenej, pokusu nekolik a nic, tak jsem jeste zkusil unlock root a v podstate stejne.
nahral bych jinou rom ale v Download modu se nepripojim k odinovi, bez rootu mi nefunguje rom manager ani goo manager vyzaduji povoleni superSU a superSU potrebuje znova root tedy kolotoc s kteryho nevim jak ven

stř 19.02.14 14:32
Profesionál

Poděkovali mu: 38 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

jamesbob:ze by ten android z Xperie neco podelal kolem USB ? Zkusil jsi se pripojit k mobilu pres ADB ? Jen pro overeni jestli jede USB kabel jak ma..

stř 19.02.14 16:25
Expert

Poděkovali mu: 182 x
Medaile: 2
Writer gold (1) Reputation silver (1)

Skús si nainštalovať ovládače:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Poprípade, choď podľa tohto návodu:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

LG G2 D802 - 32GB
ROM: CloudyG2 - 5.0.2
Kernel: Stock
Recovery: TWRP - 2.8.1.1

Xiaomi Power Bank: 10 400 mAh

Did I ever tell you the definition of insanity?

stř 19.02.14 16:29
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček

tak 14 dni jsem se trapil ze vsim moznym a chyba byla v kabelu USB, masakr jinak dekuji vsem za rady. Mam totis ochranej kryt a k tomu je jine USB je tam delsi nastavec aby dosahl az na konec ale jak je tak videt stoji za hovno a to stal 30 EU smejdi jeste jednou diky :-)

Naposledy upravil MONT! dne pát 21.02.14 15:57, celkově upraveno 1
Pokládám to tedy za vyřešené...LOCK. Kdyby byl problém, napiš SZ.

pát 21.02.14 15:09
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina