My-mobile
Právě je pon 18.12.17 02:16

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 
 Kernel HTC EVO 3D (GSM) 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 30 x
Medaile: 1
Writer silver (1)

Příspěvek Kernel HTC EVO 3D (GSM)
Nazdar profíci,

mohl by mě někdo poradit s Kernelem na HTC EVO 3D ? Respektive prošel jsem si celý XDA, ale nikde jsem nenašel jasný kernel pro stock romku. Zatím se mi moc do customky nechce (a ani nevím o žádné dobré) Jde mi jen o to, abych si mohl ještě více pohrát s telefonem .. jelikož kernel mě plno věcí neumožní. Našel jsem toto
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
. Ale nějak extra tomu nerozumím. Na kernel potřebuju s-off ? Ve většině případu stačí s-on a přes GUI ultilitu. Navíc dole píše "Don't use the JB kernel with stock ICS ROM" ale v názvu topicu je i pro ICS. Pak jsem našel ještě tento
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.
, ale k němu zase pro změnu toho moc není.. Navíc a firmware ICS to chce s-off ? (zeptal bych se na XDA, ale jsem tam nováček a nepovolí mě to příspěvky :D )

momentálně mám HTC EVO 3D (GMS) - ROOT - Recovery (Clockwork Recovery Mod version 4.0.1.4 -- 5.0.2 nejnovější verze mi nefungovala) - Hboot 1.53.0007 Unlocked přes HTC dev. (mám po záruce neřešil jsem to)

Budu rád za veškeré rady a Váš čas :) Určitě tu nějací customáci se stejným telefonem jsou.

Hboot - 1.49.0007 S-OFF
Radio - 11.77.3504.00P_11.25.3504.06_M
Kernel - MiRaGe
ROM - LiquidSmooth v3.0 BETA (4.4.2)
Recovery- 4EXT Touch

Naposledy upravil 1337 dne čtv 06.03.14 18:23, celkově upraveno 1
Odkazy mimo fórum do CODE. Varování.

čtv 06.03.14 15:37
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

Příspěvek Re: Kernel HTC EVO 3D (GSM)
Anryl kernel, Yoda kernel by měl fungovat. Ale musíš ho tam nahrát přes flashtool příkazem přes příkazový řádek.

stř 12.03.14 15:34
Profesionál

Writer silver (1)

Dík, na to jsem už taky přišel po tom, co jsem se pokoušel něco flashnout a zůstal jsem v boot loopu (záloha forever :) ).. Takže, na S-ON se kernel musí flashnout přes PC. (na to, že potřebuju s-OFF jsem přišel až po tom co jsme si to odemkl htc-dev) takže downgrade hbootu je teď už nemožný. Proto mě zajímá.... Jak s udělám zálohu původního kernelu a jestli tam nebude něco navíc po flashi jiného. Jelikož jsem na HTC-dev našel už i KIT-KAT romky např
, kterou bych opravdu rád vyzkoušel... (btw :D tou jsem si udělal boot loop, jelikož až potom jsem našel info o S-on - nejde flash kernelu z mobilu) . Za případné rady budu opravdu vděčný :)

(jo vím, že tam je doporučen hboot 1.49 -- ale doporučení není zeď, tak jsme to zkusil)

edit: ještě dodám, že teď tam mám EXT4 nejnovější recovery se smartflashem

Hboot - 1.49.0007 S-OFF
Kernel - MiRaGe
Recovery- 4EXT Touch

sob 15.03.14 22:17
Profesionál

Poděkovali mu: 61 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation silver (1)

Ne. Pro flash ROMek, které nepoužívají jádro (kernel) ze STOCK ROM opravdu musíš mít S-OFF a ten lze udělat přes Wire-Trick je to na XDA. Mužeš zkoušet ROM s S-ON, ale musí být na jádře ze STOCK ROMky a musíš ten kernel nahrát přes flashtool.

Hboot downgrade jde je to v tom stejném návodu kde je wire-trick.

stř 19.03.14 13:22
Profesionál

Writer silver (1)

Tak jsem se k tomu konečně odhodlal přes tento návod
a hodil si Liquid Smoth 3.0

maximální spokojenost :) Díky i za odpovědi zde :)

Hboot - 1.49.0007 S-OFF
Kernel - MiRaGe
Recovery- 4EXT Touch

Naposledy upravil MONT! dne pon 31.03.14 15:16, celkově upraveno 1
Pokládám to tedy za vyřešené...LOCK. Kdyby byl problém, napiš SZ.

pon 31.03.14 14:35
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina