My-mobile
Právě je úte 12.12.17 05:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 
 Vydělávejte bez práce - www.penizezanic.cz 
Autor Zpráva
Expert

Poděkovali mu: 229 x
Medaile: 2
Member (1) Reputation gold (1)

Příspěvek Vydělávejte bez práce - www.penizezanic.cz
Chci vám představit a doporučit službu, která platí jen za zhlédnutí reklam. Na reklamy nemusíte koukat ani klikat, spustíte stránku ve vedlejším okně a nevšímáte si ji. Jen je třeba se po cca hodině znovu přihlásit. Na stránce je online chat, kde lze potkat i admina a můžete třeba pokecat s ostatníma. Výdělky nejsou nic extra, denně se dá získat cca 8Kč, záleží jak dlouho jste na internetu. A o tom to vlastně je, proč nemít ve vedlejším okně spuštěnou stránku navíc když jsem stejně online :-) Na začátek dostanete 30Kč, výplatní minimum je 200Kč. Pokud vás to zaujalo, registrujte se tady
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[ Odeslano z Android ] Obrázek

sob 13.09.14 18:34
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

Příspěvek Re: Vydělávejte bez práce - www.penizezanic.cz
Ehm...

Citace:
Tento portál není žádná klikačka ani tvorba spamu. Jde o nový způsob distribuce reklamy neobtěžujícím způsobem s možností zábavy.
Podmínky pro používání: Nic neplatíte!!! Pouze se přihlásíte svou mailovou adresou. Za shlédnutí reklamy obdržíte podle ochoty inzerentů částku v rozpětí 0.001-0.5 Kč. Stránku s reklamími banery je potřeba mít otevřenou po dobu 2 minut, pak je Vám odměna připočtena. Minimální výplata 200Kč. Mailovou adresu zadávejte přesně. Na reklamu není potřeba kliknout, pokud Vás tedy nezaujala. V případě kliknutí se Vám otevře do nového okna a nenaruší placené zobrazování reklamy. Klikání na reklamu nemá vliv na výši odměny. Přihlášením vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním a uchováním osobních údajů nezbytných pro činnost tohoto portálu. Provozovatel se zavazuje je dále nepostupovat.

Další z referal akcí... xD navíc kde si sakra vzal těch 8Kč denně?
Můžeš teoreticky denně získat 0,72 Kč (0,001 * 30 * 24) až 360Kč (0,5 * 30 * 24), což dost pochybuju, protože tyhle weby prostě jedou tak, abys dostal opravdu minimum xD

Jen pro tu srandu si asi udělám podobné stránky, nechám si ji zamořit reklamama, ze kterých budu měsíčně kasovat strašně moc peněz, protože na tyhle stránky budou lidi chodit, aby získali peníze, na které nikdy nedosáhnou, i kdyby u PC seděli celý rok xD
A já samozřejmě vysmátej...

NIKDO TI NEDÁ PENÍZE ZA NIC - navíc máš solidní možnost, jak z lidí vylákat přihlašovací údaje a ty pak zneužít...

Podobné témata bych rovnou mazal a hodil WARN už jen za to, že se někdo vůbec snaží to sem dát.

Mimochodem, mario, kolik stováků už jsi od nich dostal a za jak dlouhou dobu?
AHA, nově registrovaný, s vidinou větších výdělků xD Známe xD

sob 13.09.14 19:18
Profil Twitter Facebook
Expert

8Kč se mi dnes připsalo. To jen abys věděl odkud tu informaci mám ;-) Zneužít muj e-mail? By mě zajímalo jak... a velké výdělky fakt nečekám, umím číst a jak už jsem psal, není to nic extra. Určitě to nedělám pro prachy, ale mít ve vedlejším okně otevřenou jen tak další stránku mi nic neudělá.

A warn za co? Nikoho nenutím se registrovat :-)

sob 13.09.14 19:54
Ban!

Poděkovali mu: 17 x

xxx_mario_xxx píše:
Zneužít muj e-mail? By mě zajímalo jak...

By ses divil, k čemu všemu se dá zneužít e-mail :)

sob 13.09.14 21:44
Profil Skype
Expert

Tak to už jsme mimo téma ale o.k..... tím že někde zadám svůj e-mail tak se vystavuju riziku? Prosím, rozveď to .... zajímá mě jak někdo může zneužít můj e-mail jen tím, že ho použiju k registraci :-)

sob 13.09.14 22:04
Helper

Poděkovali mu: 1063 x
Medaile: 5
Member (1) High calibre silver (1) Best helper (1) Contributive helper gold (1)
Team member silver (1)

1. neptal jsem se na těch 8Kč ale na to, kolik Ti vyplatili
2. zkoušel jsem už pár takových stránek, dokonce mnohem serióznějších, a výplata peněz nikdy neproběhla, jelikož tam byli ještě poplatky za vedení atd...

pokud chceš opravdu neco malo vydělat, tak si najdi CASI, což je výzkumná stránka s dotazníky, které jednou za čas vyplnujes a penize opravdu dostaneš.

Tady to uz neresim, je to blbost lidi lákat na vidinu peněz u pochybných společností...

ned 14.09.14 07:48
Profil Twitter Facebook
Legenda

Poděkovali mu: 2628 x
Medaile: 12
Universal writer (1) Member (1) Specially member (1) High calibre silver (1)
Specially (1) Best moderator (3) Team member silver (1) Helper (1)
Moderator (1) Assistant admin (1)

to mario:
1) Až budeš mít peníze na účtu, dej vědět, téma ti možná obnovím, do té doby zamykám a vyhazuji do koše. Také z důvodu ochrany uživatelů.
2) Pouhá e-mailová adresa jde zneužít hned několika způsoby, především k zasílání nevyžádané pošty (spam), za kterou dostanou výše uvedené schránky další peníze.

Podobných topiců zde bylo již přehršel a nikdy jsem neslyšel o někom, kdo by peníze opravdu dostal nebo zde poskytl nějaký důkaz, že daná služba opravdu funguje...jedinou takovou byli kdysi dávno Lockerz, kde jsem sám několik věcných i finančních odměn získal.

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.

ned 14.09.14 16:51
Profil Twitter
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina