My-mobile
Právě je pon 18.12.17 09:46

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 
 Nejvýkonnější Android telefon do 5000 
Autor Zpráva
Profesionál

Poděkovali mu: 49 x
Medaile: 2
Writer silver (1) Reputation bronze (1)

Příspěvek Nejvýkonnější Android telefon do 5000
Ahoj, po tom, co jsem si nejspíš bricknul svůj acer tablet a přestávám mít nervy a čas na můj Prestigio tablet, který se svojí pomalostí snad ničemu nevyrovná a můj LG GS290 "hloupý" telefon nemá ani wifi a používám ho tak nějak 5 let možná, tak bych si rád něco nového pořídil.

Požadavky jsou asi docela jednoduché- co největší výkon, snadný root a věci kolem toho, samozřejmě Android a aby to nebyl nějaký phablet nebo něco tak velkého a do 5000kč. A foťák, co dokáže nějak vyfotit sešit se taky hodí (to ten LG ani tak nezvládá) ale to je všude. Jo a fakt hodně bych rád microSD slot, nejradši aspoň 2, ale to nejspíš není.. :'D

Toto si kdyžtak nečtěte, jelikož to není moc podstatné a v tématu možná až skoro spam. \/
Dost pravděpodobné je, že sem spadá ten Meizu MX3, takže to nějaká možnost je, ale pořád někde slyším, jak to vypadá jako iPhone a lidé o mě občas říkají, že jsem tak trochu posedlý androidem, tak se mi tohle jaksi nechce kupovat.. ale to je jen taková blbost no :D
Každopádně se mi docela líbí Xiaomi Redmi Note, sice to není úplně nejvýkonnější (2GB RAM to ale má a kamarád neměl problém s výkonem-má ten se SnapDragonem), tady to je možná spíše o tom designu a tak minimálně MIUI ikony v launcheru jsem dlouho měl rád a používal.. :D ale to může být všude takže to je jedno.
A ještě by mě zajímalo, jaký byste měli názor na zařízení s Intel Atomem, jestli to za něco stojí..
Každopádně ve dnešních telefonech se už moc nevyznám, ještě v této ceně, tak píši sem, ale zatím jsem se tím výběrem až tak nezabýval (taky protože nemám moc na čem), ještě pár let ten LG vydrží tak je to ok, jen přes ten internet je komunikace občas potřeba a jestli ten výkon budu tak potřebovat jako dřív jsem chtěl na tom aceru u MC4,5, RR3 a spousty dalších si už moc nemyslím, ale tak do budoucna rezerva v nějakém tom jádře, frekvenci a RAM se může hodit když už nic, spíš GTA V mě teď zabavuje.. :D

Ještě bych dodal, které značky bych spíše nechtěl: na prvním místě Samsung a jinak se mi poslední dobou v těchto cenách moc nelíbí LG a Sony tak nějak obecně, jinak taky Prestigio a Huawei taky poměrně, pak ještě Acer.. jinak by to asi šlo.. :D
ale asi nejradši bych sáhnul po nějakém tom Xiaomi :)

Naposledy upravil Luky dne úte 02.05.17 20:55, celkově upraveno 1
Neaktuální > Koš

ned 10.05.15 18:37
Profil Skype
Pokročilý

Poděkovali mu: 2 x
Medaile: 1
Writer bronze (1)

Příspěvek Re: Nejvýkonnější Android telefon do 5000
Ja by som sla do Xiaomi. Ani nerozmyslaj o inom :) Ja som hladala tiez no ale nakoniec som sa rozhodla na splatky pre LG G3 :) Ale v druhy poradi by bol urcite xiaomi. Inak mrkni na THL T200

Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Je to tiez zaujimavy model ktory sa mozno oplati skusit :)

Ahoj a dufam ze som pomohla :love:

stř 13.05.15 12:05
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina