My-mobile
Právě je úte 12.12.17 05:52

reklama

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
 Super AppLock:Your Silent Guardian to Secure Phone Privacy 
Autor Zpráva
Nováček

Poděkovali mu: 0 x

Příspěvek Super AppLock:Your Silent Guardian to Secure Phone Privacy
Vyjadrite svoj niekedy strach o svoje súkromie, telefón nahliadol vašimi rodinami, priateľmi alebo dokonca cudzinci? Je niečo, čo môžete urobiť, aby nikto iný sliedenie okolo vášho telefónu bez vášho "oprávnenia"? No, máte šťastie! Dnes som chcel predstaviť vám všetkým úžasné aplikácie s názvom Super AppLock, ktoré môžu presne chrániť váš telefón súkromie. Musím úprimne povedať, že toto nie je reklama, pretože som si stiahol túto aplikáciu z Google Play druhý deň, a zistil som, že je mimoriadne praktické a užitočné. Preto chcem podeliť o to v pohode fantastickú aplikáciu s vami všetkými. Ja som chcel povedať niečo o tom, ako sa cítim o tejto aplikácii. Ideme na to.
[Developer]: IriverPrivacyApps
[Získať od Googlu]:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

[Odporúčame]: ★★★★★ (5 hviezdy)
[Funkcia]: Free & Ne-reklama, malé rozmery, nízka, krásne motívy, stabilný, satelitný materiálové prevedenie
Video Display:
Linky v CODE mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum.

Rôzne Témy si vybrať
 Super AppLock v súčasnej dobe stelesňuje 30 očarujúce a cool témy. Každé téma má svoj odlišný subject.There nie je pochýb o tom, že môžete nájsť ten, ktorý splní vaše požiadavky. Napríklad, Upír téma je veľmi užitočné pre tých, ktorí majú veľký fanúšik upírskeho príbehu; New Sweetlove bude prioritou pre tých, ktorí majú záujem na romantiku a okrem Baran tému by sa mali prijať prednosť pre tých, ktorí chceli študovať súhvezdia atď.
Obrázek
Obrázek

Pohodlné & Easy Operate Interface
Pri prvom sa snaží túto aplikáciu, musíte nastaviť vlastné heslo. Super AppLock ponúka dva rôzne typy hesiel: PIN & Pattern resp. Môžete zmeniť niektorý z nich v "Nastavenia" stĺpci. Jednoduchá obsluha!

Jedným kliknutím na zabezpečenie súborov a aplikácií
  Po dokončení nastavenia hesla, môžete zamknúť všetky aplikácie, ktoré chcete v Super AppLock. Systémové aplikácie ako galérie, médiá, kontakt, volanie, SMS, Nastavenia, fotoaparát, poznámky, súbory, atď. a nainštalované aplikácie, ako je Twitter, Instagram, snapchat, vsco vačkou, Gmail a hry bude uvedený, a preto si môžete dať akýkoľvek do tejto skrinky. V dôsledku toho nie je potrebné sa obávať sliedil vykukujúce vaše súkromie bez vášho súhlasu.
  Advanced foto a video klenba a úschovne
  V dnešnej dobe, ľudia vždy selfies, obrázok a stiahnite si televízny seriál, a preto ich fotografie a video galérie je doslova nabitý týchto zamestnancov. Takže môžete dať tieto do fotografií a videa trezoru a nebudú zobrazovať v galérii v prípade, že nie sú porušované vašimi rodinami, priateľmi aj cudzinci. S ochranou Super AppLock, nikto iný, ale môžete pristupovať k svojmu galérii. A okrem fotografií a videa, súbory sú preplnené v našej mobilný telefón. Niet pochýb o tom, že máme nejaké dokumenty a vedomie, že nechcem, aby ostatní videli, v dôsledku toho, úschovne je veľkým prínosom dobre chrániť naše súbory. A okrem toho, keď som presunúť tieto dokumenty a poznámky do úschovni, že by bolo ľahké nájsť tieto súbory

Advance ochrana
Zaujíma vás, že ak má niekto odinštalovať tento "gombík"? To je moja vec príliš. Táto aplikácia môže úplne zvládnuť túto obavu. Ak povolíte ochranu Advance v nastavení, nebudete môcť inštalovať žiadny aplikácie na vašom telefóne zo systému, jediný spôsob, ako ich zadáte "Privacy Lock" a zastaviť Advance ochrany alebo stlačte tlačidlo "Odinštalovať" v súkromí Lock zozname. Znie to v pohode?

S inštaláciou Super AppLock, netreba sa báť, že vaša rodina, vaši priatelia alebo dokonca cudzinci prechádzanie fotogalérii, správy alebo Snoop okolo osobných asistentov. Super AppLock, tvoj tichý opatrovník, môže udržať zvedavými očami ďaleko od svojho telefónu, tak to môže zabezpečiť svoje súbory a aplikácie a zdravý. Ak zistíte, je praktické a užitočné po mojej odporúčania, neváhajte ho stiahnuť z Google Play. Super AppLock, ste stojí za to!

MONT!: Zde na fóru to nefunguje tak, že sem stačí zkopírovat popis aplikace (ještě notně zmrvený od Google Translatoru) a link na Google Play. Je třeba doplnit vlastní link pro stažení mimo Play Store, třeba na uloz.to. Do doby, než si to opravíš (pokud vůbec), přesouvám téma do Koše.

Naposledy upravil MONT! dne úte 17.11.15 15:52, celkově upraveno 3
Odkazy mimo fórum dávej do tagu code

úte 17.11.15 15:52
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina