FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Verze pro tisk

vyměnit sklo? Obnovit tovární nastavení ?

Nováček
pát 12.07.19 15:51 Příspěvek
Fakt nevím na koho se obrátit, v okolí nemám nikoho, kdo by se tomu rozuměl, doufám, že mi někdo odepíše zde. Minulý týden mi spadl mobil sklem na zem, neměl jsem vrchní ochranné sklo, prasklo mi sklo nahoře v rohu, rovnou na té věci, co bliká když dostanu upozornění. To by nebyl velký problém. Horší je, že jsem včera hrál online a celý mobil mi vypnul. Dosud se mi to nestalo. Mohu to připisovat k tomu pádu? Jak se, teoreticky by to mohlo být i hrou, ale to nevím a nemám na čem inomotestovať, proto jsem tu hodil link, můžete to oskúšať. Hrál jsem to asi tři minuty a pak mi to vypnulo. Bojím se, že to má něco s motherboard nebo něčím takovým, doufám, že mi někdo poradí co dělat, protože fakt nevím. Od té doby se mi mobil vypnul a restart již 7krát. Dosud to nikdy nerobil..Bude stačit obnovit tovární nastavení nebo jak?
Poslední příspěvek

Re: vyměnit sklo? Obnovit tovární nastavení ?

Uploader
pát 12.07.19 22:39 Příspěvek
pokud ti to začalo dělat po tom pádu, tak je jasné, kde bude problém. Holt ve špatný čas na špatným místě. Pokud nemáš známého servisáka, tak asi jedině zajít někam do servisu. Popř můžeš zajít do autorizovaného servisu Huawei

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky