FAQ · Hledat


Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Odeslat nové téma Odeslat odpověď
Verze pro tisk

HD hry

Offline
V.I.P.
Registrován: sob 21.02.09 15:14
Příspěvky: 2825
Profil 
ned 19.12.10 13:39 Příspěvek
S příchodem nového Symbianu a tedy i nové generace chytrých Nokií jako takových se spustil vývoj, resp. konverze her z iOS/Androidu na Symbian. Z nějakého mé maličkosti neznámého důvodu se tyto hry dostávají i na Symbian s60v5, tedy ten, který většina z vás vlastní.

Díky tomu se zde nyní hodně debatuje o tom, kde jaká hra funguje, na 99% vám tyto hry nepojedou na žádné ze s60v5 Nokií, protože na to prostě nemají hardware, buď vám to bude házet chyby, nebo se vám to bude nehratelně sekat.

Velkou šanci na rozjetí těchto her mají ti, kteří na svých mobilech hratelně rozjeli třeba dříve vydaný Asphalt 4 v HD provedení. Zbytek má smůlu.

Obecně platí, že tyto hry fungují na všech telefonech z nové generace Nokií (^3 Symbian) a na telefonech Sony Ericsson Vivaz a na Samsung Omnia HD. Pokud někdo vlastní nějaký telefon, kde se mu nějak obstojně podařilo rozjet nějakou HD hru, prosím o doplnění (napište mi SZ).

Příspěvky ve smyslu "nejede mi to na 5800, co s tím?" budou bez upozornění mazány, při větším výskytu odměněny varováním.

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na
 
 cronZobrazit pro
Mobil | Klasicky