FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Verze pro tisk

Instalace java her/app na Samsung

Hlavní admin
Profil  Zobrazit autorovy stránky  ICQ 
čtv 21.01.10 16:54 Příspěvek
Na fóru se množí dotazy ohledně instalací java her či aplikací do mobilů značky Samsung. Rozhodl jsem se tedy napsat návod, v tomto případě několik návodů. Vyberte si ten, který vám nejvíce vyhovuje. Pakliže chcete tento návod někam kopírovat, uveďte prosím můj nick jako autora. Dalo mi docela práci tento návod sepsat.
:wink:

Osobně doporučuji aktualizaci firmware. Spousta lidí mobil neaktualizuje, neboť se bojí, že přijdou o záruku. Tyto obavy jsou zbytečné. Zaprvé vám to ve většině servisů uznají, za druhé můžete udělat jednoduchý trojhmat, a tak uvést mobil do továrního stavu - nemají šanci to poznat. Návod na trojhmat naleznete také v této sekci.

Návod číslo 1.:

Samsung se rozhodl a trvá na tom, že u něj půjde instalovat java jen přes integrovaný webový prohlížeč. Máte tedy 2 možnosti.

A: Zadejte v prohlížeči přesný link na hru. V tomto případě si ji stáhnete do mobilu a spustí se instalačka.

B:Gamesku si stáhněte do PC a uložte jako přílohu e-mailu. V mobilu se nalogujte do mailu a jednodušše stáhněte soubor přiložený k mailu.

Návod číšlo 2.

Další možností je stáhnout si nový firmware, jenž podporuje instalaci javy přímo z mobilu či paměťové karty. Pak stačí java hru/app jednodušše nahrát do mobilu/na paměťovku, např. pomocí USB kabelu a v mobilu na ní kliknout a nainstalovat.

Návod na přehrátí firmware najdete také zde na fóru. Zatím je ve fázi "téměř dokončen", mám totiž hodně práce a sepsat tolik návodů zabere dosti času.

Návod jest dokončen. Najdete ho .

Návod číslo 3.

Můžete použít také JADový typ instalace. Tato možnost má tu výhodu, že si můžete pomocí JAD souboru odstranit virtuální klávesnici, která se u java her/app zobrazuje i přesto, že jsou hry plně dotykové a překáží zde. Návod na odstranění klávesnic u java her/app přidám v nejbližší době.

Krok 1.: Stáhněte si JAD-Generátor z této adresy.
Kód

Krok 2. Extrahujte obsah archivu. Spusťte soubor "JadGen". Otevře se vám takový malý obdélník.

Krok 3. Napište do něj přesnou cestu ke hře a stiskněte "Generate JAD". Ve složce, kde je umístěn původní JAR soubor se vytvoří i nový soubor JAD. Screen programu s přesnou cestou k mé hře: Obrázek

Krok 4.: Teď už to stačí jen nahrát pomocí USB kabelu do mobilu a je to HOTOVO. Můžete směle pařit.
:wink:
Poslední příspěvek

Re: Instalace java her/app na Samsung

Hlavní admin
Profil  Zobrazit autorovy stránky  ICQ 
úte 27.04.10 17:24 Příspěvek
Aktualizováno.

Doplněn návod na přeinstalování firmwaru (flashnutí).
;-)

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 2 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky