FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 66 ]
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Verze pro tisk

Grand Theft Auto serie

Ex-Tým
pát 26.07.13 10:23 Příspěvek
Zdravím. :-) Rád bych vám taky něco pověděl k této herní sérii. ;)

Pro mě je rozhodně nejlepší GTA San Andreas. A proč? No přece kvůli příběhu! Říkejte si co chcete, ale já jsem nehrál hru s lepším příběhem, než je GTA San Andreas. Když jsem si koupil GTA IV a těšil se, jak si zahraju, tak jsem myslel, že se unudím. :-D Hra mě absolutně nechytla a i když měla pěknou grafiku, tak na GTA San Andreas prostě neměla. GTA San Andreas je tedy pro mě absolutní jednička! ;)
Poslední příspěvek

Re: Grand Theft Auto serie

Ex-Tým
Profil  Steam 
pát 26.07.13 10:54 Příspěvek
Já jsem hrál jen Vice City, San Andreas, IV a taky GTA2. :D
Nejvíce mě bavil SA a IV, ale líbilo se mi lepší grafické zpracování IV, takže celkově IV asi vítězí. Jinak asi nikdy nezapomenu na to, jak jsem jako malý hrával na PS One GTA2 a kolečkem jste mohli prdět a krkat. :D S kámošem jsme se tomu dokázali smát půl hodiny. :D

Pomocný Administrátor
sob 27.07.13 20:16 Příspěvek
Mňa najviac bavila paradoxne prvá časť celej série. Nikdy som síce neprešiel príbeh, no mojou náplňou hrania bolo vyhľadávanie vlakových staníc a ukrádanie vlakov, hľadanie skrytých zbraní, Dodge Viperov a iných rýchlych áut, jazdenie stopäťdesiatkou po päť prúdovke v Tankeri s desiatimi fízlami za zadkom narážajúcimi do vás a následne vybuchujúcimi, a vrchol celej hry- hľadanie skupinky oranžových ľudí kričiacich „hojó-maňo“, zbitie ich vodcu znamenajúce to, že bude skupinka chodiť za vami a následné nasmerovanie na koľajnice s konečným úhybným manévrom znamenajúcim vaše zachránenie a selektrizovanie zvyšných hojó-maňov, ktorí vás nasledovali ale nedokázali vybočiť vaše zakrútenie. ^^

Profesionál
čtv 15.08.13 22:21 Příspěvek

Herní série GTA - FlashBack

Profesionál
Profil  Steam 
sob 24.08.13 12:49 Příspěvek
Grand Theft Auto
Počátek freeform her.

Určitě jste nějaké to GTA hráli, ne?

GTA 1
Přichází rok 1998 a je tu pionýrské GTA. Hra mého dětství.Pro mnoho lidí hra dětství. Byl to přelom v gamingu. Mohli jste si volně chodit po městě,zabíjet lidi,krást auta,jezdit po mostu 120kou s 10ti policajtama za zadkem,... :lol:

GTA 2
Studio DMA av ydavatelství Take-Two udělali roku 1999 pokračování GTA 1čky s vylepšenou grafikou a moderním nádechem. Hra byla situována do tří částí New Yorku 20.století. Tuto hru jsem hrál na PS1 a vždy se mi líbilo kolečkem prdět a krkat :lol:...Mise už byly propracované a jen tak ledajaké. Tuhle hru miluju. 612 hodin strávených u této hry? Nelituji jich.

GTA 3
S příchodem novějších technologií se i hry vylepšily. A je tu GTA3 ve 3D a jaká grafika? A ta hratelnost! Super. Avšak je zajímavé že nevyšla jako první na PC ,ale na PS2. Co k tomu říct? Hra konečně dostala příběhovou linii a hlavní hrdina dostal jméno a příjmení ,Claude Speed.

GTA: Vice City
Po GTA 3 se objevilo prosluněné Grand Theft Auto s podtitulem Vice City ,které mělo kopírovat Miami. Celá hra se točila okolo luxusu,párty,drogách,loupežích a sportovních autech. Hlavní hrdina se jmenoval Tommy Vercetti.Hra byla VYNIKAJÍCÍ - skvělý příběh,skvělá grafika a skvělá hudba (mimochodem soundtrack složil Čech Jan Hammer). Oproti GTA3 to byl veliký skok.

Grand Theft Auto: San Andreas
Další velký skok. A to lidé mysleli že po Vice City už nic lepšího nevymyslí a co se stalo? GTA:San Andreas. SA se odehrává v Kalifonii v letech 1992- 1993 a hlavním hrdinou je afroameričan Carl Johnson. Do rodného Los Santos se vrátil poté co mu zabili matku.Herní prostor je obrovský. Skládá se z tří měst,pouště,lesů,dědin,..prostě venkova ;-) Příběh je taky skvělý. Ze všech GTAček nejpovedenější,...

Grand Theft Auto 4 a Episodes from Liberty City

U GTA 4ky je skvělá ta realičticnost. Příbeh se povedl. Ale není k tomu co říct. Příběh je zasazen do města Liberty City což je New York. Hlavní hrdina je Niko Bellic a v EFLC to jsou Luis Fernando Lopez a motorkář Johnny Krawitz. Na konzolích je skvělá,avšak na PC je zabugovaná.

GTA V
Se ještě očekává,i když už o tom něco víme recenzi na to napísu až to vyjde a otestuju ji. :)

Pokud jste se dočetli až jsem děkuji a uděluji vám medaili Vytrvalého čtenáře. :) Omlouvám se za chyby a za to že tu nejsou obrázky ale jsem na mobilu :D.

[ Post made via Android ] Obrázek

[ Post made via Android ] Obrázek

//EDIT

PS: GTA3 a Vice City jsou na Android a iOS. ;)

//EDIT

PS: GTA3 a Vice City jsou na Android a iOS. ;)

Pomocný Administrátor
sob 24.08.13 15:30 Příspěvek
SaKunDrak: presunuté do správnej sekcie a zlúčené s témou podobného charakteru. Nabudúce používaj funkciu aby si zistil, či sa náhodou na fóre nenachádza duplicitná, alebo podobná téma.

Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Stránka 4 z 4 [ Příspěvků: 66 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky