FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 19 [ Příspěvků: 368 ]
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Verze pro tisk

Co zrovna hrajete ?

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
stř 03.10.07 14:56 Příspěvek
Zde se budeme bavit o PC hrach. Co ted prave hrajete, na co se tesite, zazitky ze hry atd.

World in conflikt ma dobrou grafiku, ale strategie me az tak moc nebavi.
Stalker se mi podle screenu velmi libil, tak proto si ho chci zahrat.
Dost casto hraju i Battlefield 2, na max. detaily to taky nevypada spatne, ikdyz je to uz trochu starsi hra.
NHL 2008 se taky da. Mel jsem problemy ze zacatku se sekanim teto hry, ikdyz mam good komp. Problem jsem vyresil nastavenim kompatibility na Windows 98/ME, tim se mi nastavilo u dvoujadroveho procesoru aby pouzival jen 1 jadro a hra pak jela jak po masle. :)
Poslední příspěvek

Ex-Tým
Profil  Zobrazit autorovy stránky 
stř 03.10.07 15:21 Příspěvek
mne splna vsetko, to su min. poziadavky? :roll:

Ja hravam:
Counter-Strike 1.6 Hram to kazdy den.

Harry Potter 5 Hraval som to ale uz nie pretoze mi to robilo s kompom blbosti ako napr. ze sekol, zase sa sam restartol... A tak tak viete ake je to pri hrach otravne.

Medieval II Total War (Original) Som hraval ale potom sa mi neslo nacitat ulozenu hru tak ma to nasralo...

GTA San Andreas Dobra hra, uz mi neseka. Sluzi mi na odreagovanie nie na plnenie misii...

No a to by bolo asi tak vsetko. Ak chcete HP5 chodte na war-board.*** koncovku nepoviem. Tam pohladajte si v hrach je to rozdelene na dakych 77 casti po 47.7 MB posledne su rozbalovacie packy. :wink:
Z tychto hier hravam CS 1.6 ktore mi este stale sluzi... :wink:

V.I.P.
Profil  ICQ 
stř 03.10.07 16:19 Příspěvek
Koukám že CSko vede, já hraju ještě GTA SA, Wormsy...klasika

Ex-Tým
stř 03.10.07 18:28 Příspěvek
Mno. :( Ja mam NX8600GT 256MB... Hmm, a to "X" na zaciatku nemyslel si to "X"?
Mozno ze by mi to aj slo v poho. Ale dost pochybujem. :x

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
stř 03.10.07 18:41 Příspěvek
Oficialni min. pozadavky na hru Far Cry 2 jeste nebyly stanoveny. Hra se stale jeste vyviji a urcite se jeste optimalizuje a pujde spusit i na pocitaci, ktere vlastni DE@TH_rk nebo ja. :wink:

PS: Ma grafika je ATI HD2600 XT 256MB DDR3.

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
sob 06.10.07 09:59 Příspěvek
Ja hraju toho Stalkera. Hodil jsem si tam cestinu i s dabingem, takze se to dobre hraje. Akorat takovy nezvyk u zbrani nemam zamerovac a musim mirit pravym tlacitkem (drzet) a levym strilet. Asi to jinak ani nejde. Dobra hra asi nejlepsi, co mam ted na PC. :D

Tak jsem tam hodil patch 1.0003 a funguje to i s cestinou a u zbrani uz vidim zamerovac, takze pohoda. :wink:

Edit: Tak uz jsem to dohral do konce. Celkem kratka hra na to ze to ma pres 3GB, ale grafika fakt dobra. Zajimavyý konec. Slysel jsem, ze to ma vic zakonceni, ale zatim nevim, jak bych to mohl zakoncit jinak.

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
pát 19.10.07 17:51 Příspěvek
Ty mas to Call of Duty 4 na PC? Jestli jo, tak to je nejaka beta, protoze full na PC jeste nevyslo...

Nováček
Profil  Zobrazit autorovy stránky  ICQ 
pát 19.10.07 18:13 Příspěvek
Ja mám taký šmejd komp ale predsa hrám hrávam Soldier of fortune 2 je to celkom haluz taký deathmatch je to starina ale aj tak ma to stále baví hrať a komp mi nezobere ani San andreas sa na to mozem vys*at ale nevadí
Ak niekto hrá nech mi napíše aký server zahram si s ním.
CAwkO.

Pokročilý
Profil  ICQ 
pát 19.10.07 18:13 Příspěvek
Já pařím CS 1.6,CS:S,NFS MW,Cultures II a III,18Wheel of steel Haulin,Ford Street Racing,LatOut 2

Nováček
pát 19.10.07 18:38 Příspěvek
Zkoušel sem hrát NHL 08 ale jak u Lachtyho se mi to sekalo.Přitom kopm splnuje HW požadavky.Ale je to tim,že se sem už asi 4měsíce nepřeinstaloval Windows(to je můj rekord jinak to dělám zhruba po měsíci :lol: ).Takže Windows je moc přecpaný míma programam.To se my stává obvykle že hra po čistý instalaci jde ale třeba za ěsíc od instalace už se objevují chyby(takže jí nejde třeba ani dohrát:( ).No to tak tošku mimo mísu.Jinak hraju akorát on-line hry v prohlížeči(Gladiatus,Brejk,Bittefight a dál:D)

Ex-Tým
pát 19.10.07 19:19 Příspěvek
Jo ja hram tiez tie online hry v priehladaci. :D

BiteFight
DarkPirates
oGame(.cz)
Inak je to vcelku haluz tieto online hry ked nemate co robit na odreagovanie fakt zabava. :wink:

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
pát 19.10.07 19:22 Příspěvek
Me vydrzi WinXP i nekolik roku bez preinstalace a vse jede bez problemu. Jeste v pondeli si koupim novy zdroj Forton 400W a budu mit tichej komp a stabilni. O windowsy se staci trochu starat a jednou v poho. Napr. TuneUpUtilities 2007, Ad-Aware 1.06 SE, NOD 32 - tyhle programky pouzivam a je to vse v klidku.

Jinak uz jsem dohral F.E.A.R. Extraction Point (datadisk) a to jeste nemam dohrane F.E.A.R. Sice jsem mel trochu problemy s patchovanim F.E.A.R. na 1.08, abych mohl nahrat ten datadisk, ale pak jsem stahl patch GB a jelo to v pohode. Nazev souboru kdyby to nekdo chtel je fear_update_engb_100-107_108.exe .

World in Conflict mam ale zase opet me to nebavi. Nj asi fakt strategie neni muj zivel i s kvalitni grafikou.

Jo ted parim NFS Carbon za chvili to budu mit dohrane. Dobra hra. To rozmazani jsem si vypl, protoze pak je ve hre vic fps a neboli z toho oci. :wink:

Ex-Tým
pát 19.10.07 19:29 Příspěvek
Ja mam tiez zdroj myslim 400W na novom kompe. WinXP si nemusim preinstalovavat tak okolo dvoch rokou...
Pouzivam Ad-Aware SE Profesional
NOD32
.... a to je asik tak vsetko... :D
Nj novy komp ma uz pekne sere ale volali sme tomu tipkovi-opravarovi, a povedal ze to uz namakal takze v pondelok by to uz malo byt hotove... :wink: Tak sa teste na ten Matrix v 320x240, inak budem uz robit v dvojmo rozliseni, pri 320x240 budem pouzivat 180 BitRate moze byt? Budem trosku pridavat na kvalitke ale len fakt trosku keby sa vam to sekalo napiste zmenim... Ups ale toto je ina tema som sa trocha uniesol... :D

Ako som pisal ten Ad-Avare Pro. keby niekto chcel nech napise (teraz ho uz nedostat, iba za dolary), ja som ho este stiahol predtym nez bol za peniaze, bol free, ale vsimli si ze dali do stahovania moc dobry programik tak dali peniaze. No a to by bol cely moj prejav.

P.S.: Ja teraz hravam jedine CS 1.6 a GTA:SA ale strasne by som si chcel zahrat Carbon ale nemozem ho zohnat... :wink:

Nováček
pát 19.10.07 19:58 Příspěvek
jojo ty on-line hry sou super. :lol: je jasný,že používám čištiče registrů používám Registry Mechanik což si myslim že je dobrej,ale stejnak: nevim.Jinak F.E.A.R sem dohrál.Mám k tomu i datadisk,ale zas nemám tu původní hru takže je to na houby.Při hraní F.E.A.R sem měl úplně takovej divnej pocit nevim strach(to se tak nedá říct takový nevysvětlitelný to je:D ) :lol: ale pořád sem nad tou hrou musel přemejšlet před spaním pořád a když sem to pak dohrál tak v cajku.Byl to dobrej haluz.

Nováček
pát 19.10.07 20:17 Příspěvek
believeme píše
Grafické zpracování, atmosféra hry a hodnocení
Atmosféra MoH:A je jedním slovem úchvatná. Neustálý a velmi dynamický boj vás nenechá vydechnout, stále se něco děje, nad hlavou přelétají letadla, exploze víří vzduch a prach. Svůj díl na tom jistě má i perfektně zpracované zvukové efekty jako svist kulek, řev nepřátel i kolegů ve zbrani. I když je singl velmi krátký, neskutečně jsem si ho užil. Zatím ze žádné hry co jsem hrál, jsem neměl takový pocit sounáležitosti s bojovou jednotkou a dějem hry, jako právě v MoH:A.
Audiovizuální zpracování MoH:A na plné detaily je naprosto fantastické. Ostření obrazu dle vzdálenosti v optice sniperky se dá směle přirovnat ke grafickým orgiím. Grafický Unreal engine 3 dokáže zpracovat exteriéry i interiéry velmi reálně. Místy jsem měl pocit, že sleduji nějaký válečný film. Je to však zaplaceno krvavými nároky na výkon PC, takže předpokládám, že valná většina hráčů bude o tento zážitek ochuzena.
Výhradu však mám k nerozbitným skříním, oknům, vázám a vůbec všemu, co by se mělo dát rozbít. To se dnes již nenosí a doufám, že to není omezení UE3, ale pouze liknavost vývojářů tyto možnosti do hry vpravit. Vždyť i díky podpory Ageia PhysX by mělo být takové prostředí běžným standardem a očekával jsem ho.

Původním obsahem mé recenze měl být hlavně multiplayer, tedy to co nás zajímá především. Jelikož však EA vydala MoH:A s naprosto minimální podporou multiplayeru a očekávaný patch řešící mnoho problémů a dedikovaný server není stále k dispozici, není možno multiplayer objektivně recenzovat.

Atmosféra, audiovizuální zpracování, design misí, hratelnost a požitek ze hry: 85% - Toto hodnocení sráží „nerozbitné" prostředí hry.

Počet misí, délka singleplayeru, systém ukládání hry: 50%

Tohle si vymyslel sam?

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
pát 19.10.07 20:41 Příspěvek
Tezko, protoze uz jsem to nekde cetl.

Nováček
pát 19.10.07 21:10 Příspěvek
To jo no :lol: Jen me zajimalo co napise pac to je tady v tom clanku nakonci
Kód
8)

Hlavní admin
Profil  ICQ  Facebook 
ned 11.11.07 17:56 Příspěvek
Doporucuji precist tento clanek o testovani Crysis ve WinXP a WinVista:

PS: Z clanku vyplyva, ze Crysis na very high jede lepe ve WinXP a obraz vypada totzne.

Co hraju?

Nováček
ned 11.11.07 21:07 Příspěvek
No crysis, na to se teda teprv chystám, budu muset investovat pár drobnejch do PC :) Ale teď pařim Hellgate London To je mazec největší jen škoda těch opakujících se lokací (ne že by byly pořád stejný, ale jsou si 80ti procentně podobný)

V.I.P.
Profil  ICQ 
pon 12.11.07 14:45 Příspěvek
My teď s bráchou hrajeme LieroX... :lol: fakt pařba...sice je to skoro z doby DOSu, ale je to na způsob Wormsů, ale není to na tyhy, takže hraju furt za 1 červíka a střílíme po sobě :lol:

Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Další
Stránka 1 z 19 [ Příspěvků: 368 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky