FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 30 ]
Přejít na stránku 1, 2  Další
Verze pro tisk

DOTA 2

V.I.P.
Profil  Zobrazit autorovy stránky    ICQ 
pon 19.08.13 13:51 Příspěvek
Po včerajšej hre som si všimol, že tu máme dosť DOTA hráčov, tak zakladám topic, kde sa môžme ako tak dohadovať, kedy zahráme. ;-) Tí čo ma nemajú na steame, mám ho v profile, pridajte si ma. :-)
Poslední příspěvek

Re: DOTA 2

Expert
Profil  Steam 
pon 19.08.13 17:53 Příspěvek
DOTU hraju chvíli, mám na ní pár hodin (36). Četl sem dost guidí/ tutoriálů takže vím oč jde, takže nefeedim, ale mega killy rampage nebo podobné šílenosti se u mě vyskytují jen výjmečně :D Rár hraju za Bloodsekera nebo Razora
Kód

V.I.P.
Profil  Zobrazit autorovy stránky  Steam 
čtv 22.08.13 21:43 Příspěvek
Kód

Kód

stačí mě trochu zaspamovat na steamu, když chcete zahrát...

Naposledy upravil W.a.r.l.o.c.k dne úte 03.02.15 23:39, celkově upraveno 1

Ex-Tým
Profil  Steam 
čtv 22.08.13 23:55 Příspěvek
Taky hraji. Steam mám v profilu. :wink:

Profesionál
Profil  Steam 
pát 23.08.13 09:50 Příspěvek
Hraju. Steam mám v profilu. Moje nej postava je Lycan. :)

[ Post made via Android ] Obrázek

V.I.P.
pát 23.08.13 10:36 Příspěvek
Nenávidím Lycana, je to snaď najjednoduchší a najnudnejší hrdina vobec. ^^ Za mňa je top Puck, Mirana, Weaver, Shadow Fiend a Shadow Demon.

Profesionál
Profil  Steam 
pát 23.08.13 10:49 Příspěvek
:lol: No on mi sedl tou jednoduchostí. :lol:

//EDIT

PS:
Jsem začátečník,ale nefeedim.

V.I.P.
Profil  Zobrazit autorovy stránky  Steam 
pát 23.08.13 14:17 Příspěvek
K těm hrdinům... Puck, Ursa, Wind, Kunkka, Juggernaut, Disruptor, Spirit Breaker, D. Prophet. To jsou moji favoriti. PS: nenavidim "cyka" spoluhráče z Ruska.

V.I.P.
pon 26.08.13 11:45 Příspěvek
Rusy vedia spraviť nervy, byť Valve tak dám medzi report aj zlú národnosť v regióne, hrám len v západnej Európe a je to stále plné Rusov .. Inak Winda s Aghanimom, s Desolatorom/Satanicom a s BKB je nesmrteľná. ^^

Expert
Profil  Steam 
čtv 13.03.14 01:10 Příspěvek
To uz je pak skoro vsechno nesmrtelny kdyz to ma aghanim desolator a bkb :D

Profesionál
Profil  Steam 
sob 14.06.14 15:11 Příspěvek
Zdravím.
Hledám někoho, kdo mě to naučí. Četl jsem guidy a viděl tutoriály, ale stále mám hodně nejasností a otázek. Třeba jak se chodí kdo na jakou lajnu, jak fungujou jungleři v Dotě (v lolku mám jasno) atd.
Kdyžtak pište na steam (jsem ve skupině M-M pod svojí přezdívkou jako tady na fóru) a hlavně jak a co stavět na koho.

[ Post made via iPhone ] Obrázek

Expert
Profil  Steam 
sob 14.06.14 21:44 Příspěvek
lajny sou vetsinou rozestavene tak, ze na mid de hero s gank potencialem, nebo hrdina, ktery potrebuje ychle nafarmit levely aby byl efektivni (treba takovy Outworld Devourer je az tak do 9. levlu usseles, proto se chodi mid) na lehke lajne (to je ta s dzungli) jde carry a support ho babysiti, to asi znas z lol. na hard lince je hrdinova uloha hlavne prezit, casto tam chodi tan hrdinove (clock, tidehunter) nebo nekdo s escape spellem ( dark seer, weaver) do jungle chodi hrdina s lifestealem, nebo summony

tohle je jen kratky vyber z toho co potrebujes vedet na to aby si byl alespon prumerny hrac.
Kód

dost se dozvis tady. nejvic ti asi da, kdyz si prectes tohle
Kód

gl

Profesionál
Profil  Steam 
ned 15.06.14 09:24 Příspěvek
A itemy? Na Lycana jsem stavěl doporučené a měl jsem attack speed botky, Black King Bar a Satanic a jesťě něco (červená kosa) a jestě nějaký orb z Secret shopu (asi vitality), takže mám stavět toto?

//EDIT

A hrdinove do začátku? Jelikož v LoLku jsem byl hlavně jungler tak mi poradili, že nej začatečnická volba bude Lycan a pak jako supporta Keepera že je skoro jako Soraka a jako carry Chaos Knighta že u něho stačí stun a uklikat k smrti...

Expert
Profil  Steam 
ned 15.06.14 09:36 Příspěvek
itemy sou vetsinou situacni, nektere sou core, tvz. ze je proste musis postavit za kazdou cenu. treba takovej bkb, pokud enemy team nema hodne disablu ( kouzlo ktere te vyradi, treba banova ultimatka, coz je sice blbej priklad protoze jde pres bkb ale snad chapes co myslim) nebo nema zadnej stun, tak muzes bkb preskocit a koupit neco jineho. i kdyz zrovna na lycana se bkb ve vetsine her stavi, takze by se dala oznacit jako "core"
potom postav vladimirs offering ( jako 1st item). pak takky skull basher, ze ktereho nasledne muzes postavit abbysal blade. coz je to nejlepsi co muzes na lycana postavit.
z defenzivnich itemu je nejlepsi assault cuirras nebo hotko.
z dmg itemu se stavi mjoilnir, desolator, nebo pokud ma nepritel evasion. tak mkb.
z bot vyber treadky, pokud je hra moc dlouha, prodej je a kup travelky.
jinak s lycanem muzes uz brzo solovat roshana, potrebujes vladimira a medailon (jde to i bez nej, ale je to tezke). jinak lycan je jeden z tech "jungle" hrdinů.

Ex-Tým
Profil  Steam 
ned 15.06.14 12:50 Příspěvek
Pokud jsi stavěl Satanic a Desolator (červená kosa), tak ti jeden z itemů nefungoval, protože oba jsou modifikátory útoku. Musíš číst popisky k itemům. Jediný lifesteal, který není modifikátorem je Vladimir, který dává lifesteal i okolním jednotkám, takže ho mají i tvoji vlci. Z toho Vitality boosteru jsi mohl postavit Heart, který z tebe udělá tanka a dá ti hodně dmg (primární atribut Lycana je síla) nebo Atos, s kterým ti neuteče žádný nepřítel, s čímž má Lycan občas problém.
Já na Lycana stavím Vladimir, BKB a pak situačně Desolator, Basher => Abyssal, Assault Cuirras nebo Mjollnir (oba přidají velký attack speed).
Pokud jdeš jungle, tak na lvl1 jdi do toho small campu (číslo 3, ) a pokud je nestihneš zabít do 0:53-0:54, tak z toho campu uteč a creepové půjdou za tebou. Pokud na camp nebude vidět a nebudou tam creepové, tak se tam zrodí nový a vznikne stack (v jednom campu budou 2). Pak pozabíjej ten stack a rychle šetři na Morbid mask. Až budeš mít vlky na lvl2, tak už budou mít crit. útoky, takže to půjde snadněji. Až budeš mít Morbid mask, tak vždycky nech creepy útočit na tebe, protože máš lifesteal, ale vlci mohou snadno umřít a zpomalilo by to tvoje farmení. Až budeš mít Vladimir, tak už je to jedno, protože Lifesteal budou mít i vlci, ale pokud by nějakýmu vlkovi klesl hp skoro na 0, tak s ním odběhni, aby creepové začali útočit na druhého vlka nebo na Lycana a pak s lifestealem toho vlka zase dohealuješ. Roshana pak můžeš zabít s medailonem a pokud ti bude nějaký vlk umírat, tak zase s ním odběhni a pak zase začni útočit na Roshana, aby se dohealoval s lifestealem. To by mělo být do začátku vše, tak jsem ti snad pomohl. :wink:

V.I.P.
pon 16.06.14 00:51 Příspěvek
Ak ťa bavia jungleri, skús ešte lifestealera, ktorý drží junglu hlavne kvoli lifestealu, alebo Nature Propheta, ktorý podrží junglu hlavne kvoli summonom. ;-) A ľahký hrdinovia zo začiatku? To je ťažko povedať, každého baví čosi iné, ale medzi tých easy herov sa radia Riki, Sniper, Drow Ranger, Lycan, Ursa. Ak chceš skúsiť ľahkých spellerov, tak potom Lich, Zeus, Lion, Lina. Ale záleží aj na tom ako ktorý hrdina ti padne, aký štýl hry ťa baví. Musíš len skúšať a skúšať. ;)

Profesionál
Profil  Steam 
pon 16.06.14 06:18 Příspěvek
Všem díky. :) a ta věc co mi po aktivaci začne brát zdraví a dávat STR je ten Satanic?

Expert
Profil  Steam 
pon 16.06.14 07:09 Příspěvek
ne. To je armlet of mordiggan.

Profesionál
sob 12.07.14 20:11 Příspěvek
Kamarát ma pred pár dňami dotiahol k dote, myslel som si že ma to nebude baviť, a dosť ma to chytilo... Väčšinou hrám za Rikiho alebo Slarka.. Do cca 8 lvl som na mid, potom behám po mape a dorážam nepriateľov.. Dnes som hral prvý match s kamarátom, išli sme na down, on Undying, ja Riki, obidvaja za 20 minút po 10 killov :D najlepšie sa hraje keď jeden druhého supportuje. On naháňal hráčov k sebe a ja som backstaboval. Predmety nejako neriešim, zo začiatku boots of speed, healing veci, potom niečo na mana regeneration, a dokupujem houbičky na dmg. Nepozeral som žiadne tutoriály ani nič také, za pár hodín som sa naučil sám ^^ steam pridám neskôr, potom môžeme dať nejaký match.

Expert
Profil  Steam 
ned 13.07.14 00:04 Příspěvek
jo riki. kdyz neumis nic jineho vezmes si tenhle odpad a dávas. vzhledem k tomu ze mas nakej level 8 tví spoluhraci jsou stejnej trash jako ses ty. to znamena ze zadne wardy/dusty/gemy nekupuji, divil bych se, kdybys vedel co to je. Az nahonis par levelu a nepratele budou treba pouzivat mozek (tak 20.lvl) tak zjistis, ze tvuj riki je uplne usseles hrdina, ktery je nejcasteji pickovan trash lidma co zacinaji, protoze jejich trash enemy to neumi counterovat a jednoduse se vyhrava.

Přejít na stránku 1, 2  Další
Stránka 1 z 2 [ Příspěvků: 30 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky