FAQ · Hledat


Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Odeslat nové téma Odeslat odpověď
Verze pro tisk

Mortal Kombat Komplete Edition - brutalita pravidlem

Offline
Ex-Tým
Registrován: ned 13.03.11 19:39
Příspěvky: 509
Profil 
čtv 29.08.13 07:19 Příspěvek
Zdravím. :-) Hádám, že se tady najde určitě někdo, kdo vlastnil legendární herní konzoli Playstation. Pokud ano, tak je možné, že dotyčná osoba také někdy hrála hru Mortal Kombat, která k této herní konzoli prostě patří. Tolik na začátek.

Příběh
Mortal Kombat Komplete Edition je bojová hra pro PC (původně byla hra vydaná na XBOX 360 a Playstation 3 s názvem Mortal Kombat 9). Příběh se odehrává na tajemném ostrově, kam byli pozváni nejlepší bojovníci z celého světa, aby se zúčastnili bojového turnaje. Budete hrát (jak jinak) za kladné postavy a musíte porazit monstra - zloduchy. Příběh se opravdu povedl a ukazuje, že i když jde ve hře jen o boj, tak může být velmi zábavná a pořád vás nutí jít dál.

Obrázek

Pozvěte si kamarády!
Když dohrajete příběh a boj s umělou inteligencí vás už nebude bavit, tak si můžete pozvat kamarády. Jde hrát až ve 4 hráčích a máte o zábavu postaráno. Můžete hrát na jednom počítači, ale i po internetu (multiplayer). Také velmi pěkným okořeněním je boj 2 VS 2 (hra pro 2 hráče, kdy si každý hráč vybere 2 postavy a může je během boje prohazovat a využívat tak různá komba/kouzla).

Máte rádi brutalitu?
Pokud ne, tak hra asi nebude pro vás. Ve hře je opravdu plno krve a oleje. Říkáte si, proč jsem napsal slovo olej? Ve hře se totiž nacházejí i roboti a když dáváte výprask robotům, tak přece nemůže téct krev, ne? Ale teď zpět k té brutalitě. Když dáváte soupeři výprask, tak se vám plní ukazatel. Když ho naplníte celý, stačí zmáčknout pár tlačítek a můžete sledovat, jak protivníkovi praskají kosti (a to doslova).

Obrázek
To muselo bolet.

Zakončení boje - Fatality
Hraje se na kola. Když protivníka dvakrát porazíte - vyhráváte (klasický systém bojových her). Ale Mortal Kombat má jednu třešničku na dortu. A to pořádně krvavou! Když tedy protivníka porazíte, můžete boj zakončit tak, že stisknete ve správné kombinaci tlačítka a pak se můžete kochat. Spustí se totiž animace, kde soupeři například utrhnete hlavu, rozříznete ho na poloviny apod. Tím hra získává na zajímavosti a skvělé hratelnosti.

Obrázek
Tohle už asi frajer Johnny Cage nerozchodí...

Nemáte moc zkušeností s bojovými hrami?
Nevadí! Ve hře totiž máte možnost projít tréninkem a naučit se základní pohyby, údery apod. Ale pozor! Najdeme tu i trénink, ve kterém se můžete naučit tzv. fatality (zakončení boje). Takže i když jste úplný nováček, můžete se vypracovat mezi nejlepší hráče.

TrailerHodnocení
A teď k hodnocení. Hra je opravdu povedená a podle mě je to jedna z nejlepších her, kterou můžete ať už na PC nebo na herní konzole sehnat. O zábavu máte postaráno díky hře více hráčů a příběh vám taky nějakou tu chvilku zabere. Tím pádem si mě hra získala a odnáší si hodnocení 90%. Těch 10% dolů je za špatnou ovladatelnost hry na klávesnici (gamepad je tedy nutností) a také za trochu vyšší HW nároky. To ale není nic hrozného za cenu úžasné zábavy!

Nakonec bych rád podotknul, že se můžete podívat i na film Mortal Kombat. Za sebe doporučuji Mortal Kombat - Boj na život a na smrt z roku 1995. Ostatní díly už nejsou to pravé ořechové.

Děkuji za pozornost. :-)

Zdroje informací:
destructoid.com, megaobzor.com, roosterteeth.com - obrázky
youtube.com - video

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvek: 1 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na
 
Zobrazit pro
Mobil | Klasicky