FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Verze pro tisk

Problém s instalací ovladače pro Lumii 925 [Vyřešeno]

Nováček
čtv 15.05.14 14:26 Příspěvek
zdravím a prosím o pomoc. mám problém s instalací ovladače pro Lumii 925. po připojení USB začne instalace softwaru, ale pokaždý přijde hláška o núspěchu instalace ovladače. ve správci zařízení jsem zkoušel ovladač reinstalovat a aktualizovat ale to prozměnu padne hlášení "Byl nalezen ovladač zařízení, ale při jeho instalaci došlo k chybě. Přístup byl odepřen. kód 28". nevěděli byste co odepírá přístup? zkoušel jsem snad už úplně všechno-reset telefonu i pc, reinstalace usb driverů, microsoft fix it, zapojení do jiného slotu usb... vážně nevím co s tím. mobil jsem kupoval přes internet a pochází z polské distribuce (operátor Orange), ale to by snad nemělo mít vliv na instalaci ovladačů. budu rád za jakoukoliv radu
>> OS Windows 7 HP 64bit

Naposledy upravil Luky dne čtv 04.05.17 16:23, celkově upraveno 1

Předpokládám, že je to vyřešené, kdyžtak SZ.

Poslední příspěvek

Re: Problém s instalací ovladače pro Lumii 925

Moderátor
Profil    Steam 
čtv 15.05.14 19:05 Příspěvek
Zvláštní, nikdy sem se s tím nesetkal. Máš Update Black? Zkus ve správci zařízení po připojení do USB odinstalovat (Přenosné zařízení a radiče usb) a následně znovu instalovat. Máš originální kabel? Je bílý. Pokud nepomůže tak ho připoj do USB a drž Power s volume down, pokud ani to ne, tovární nastavení. (ZKOUŠEL SI JINÝ PC?)
(Pokud bydlíš poblíž Nokia Care, máš nárok na záruku (Evropská verze) a tam ti to opraví na počkání)

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

Nováček
pát 16.05.14 22:52 Příspěvek
Update black zatím nemám, vypadá to, že pro t-mobile ho ještě neuvolnili. zkoušel jsem propojení s programem "Aplikace Windows phone klasické pracovní plochy" a "Nokia software recovery tool" ale ani jeden z těchhle programů nepozná, že jsem telefon k počítači vůbec připojil. používám origo kabel (je černý). postup se současným zmáčknutím tlačítek power a volumedown mi program NSRT nabízel ale ani potom telefon nijak nezaregistroval. jiný pc jsem zkoušel (Windows XP), ale hlásí stejnou chybu. teď jsem zkoušel i pc s Windows 8.1 a tam ovladač je! verze souboru toho ovladače je ale jiná než je verze toho pro win 7 > i samotnej soubor ovladače se jmenuje jinak (win 8: C:\Windows\System32\drivers\winusb.sys; u win 7:C:\Windows\System32\drivers\usbccgp.sys. pořád ale nevim kde je chyba, je podle tebe pravděpodobný, že microsoft tohle časem opraví nějakým updatem?? nebo že se to změní s Lumia black update?

Moderátor
Profil    Steam 
sob 17.05.14 07:01 Příspěvek
NOKIA Black je ,v Česku pro všechny operátoři uvolněná. Zkus UpDate pomoci Linky v URL mohou vidět jen registrovaní uživatelé. Přihlaš se nebo registruj na fórum..

[ Post made via Mobile Device ] Obrázek

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 4 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky