FAQ · Hledat

Předchozí téma | Následující téma
Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Verze pro tisk

Microsoft Lumia 535 - různé problémy

Nováček
čtv 26.02.15 18:53 Příspěvek
Po dlouhé době vás zdravím. Nahodil jsem toto téma, jelikož se na tomto forum ještě nikdo neozval s problémy na L535. Mají ji většina lidí a to po celé zemi. Ten kdo již vlastní Lumii 535 SS/Dual, tak sem budeme dávat různé pocity a problémy s tímto mobilem. Zde napíši svůj příběh a mohu si troufnout, že nejsem jediný. Je nás opravdu ale opravdu hooodně ! Škoda, že MS to s prvním mobilem L535 pokazil na první čáře.

Tak bohužel se přidávám do týmu smůly. Píšu to sem, protože to musím udělat zhlediska lidí co by si rádi kupovali L535. Jednoznačně řečeno. Nekupovat aspoň do doby než MS nezačne řešit !!! Důvod ?

Včera jsem dostal do ruky nový telefon Lumia 535 Cyan SS. Po prvním zapnutí velmi super mobil. Velice spokojen. Barvy,rychlost,plynulost, vše jak by měl WP umět. Dokonce jsem naistaloval i hry jako je Fifa 15 - bez seků. Real racing 2 - bez seků a další hry trochu na náročnost. Opravdu musím říct, že bez jakých koliv problémů. Tak jsem si sním hrál až do noci. Instaloval aplikace,hry a hrál si sním jako bych měl nové Vánoce. Pak si říkám jdu spát,protože stávám do práce a potřebuju si nabít mobil, protože měl 13% Tak jsem tak učinil a ráno se zbudil a vzal do ruky mobil. O5 vše v pořádku v cca 20 minut po zapnutí. A pak už jen černá obrazovka !!! Vydržel mi teda ani ne celý den a jsem s toho tak smutnej, že už ani nevim zda si do budoucna kupovat něco od MS ! Zlatá Nokia. Chápu, že je to stále spojené ale první mobil od MS a hned takovej šílenej průser ?! Já se bál, že bude taky blnout displej na dotyk ale o no u mě tohle. A nejsem jediný s černou obrazovkou. Tak jsem napsal email a zítra jde pryč a prý mi vrátí peníze, protože to pokládám jako odstoupení od smlouvy bez podání důvodu, jelikož jsem ho kupoval přes net nokia-obchod. Tak snad mi vrátí peníze jak slíbily a přišetřit si na něco jinýho..... Je mi líto všech kterých se to týká....ale teď už jen doufat co udělá reklamace nebo zda někdy uvidíme peníze. Protože kecy jako, že je to SW je blbost ! Je to HW problém !!!
Poslední příspěvek

Re: Microsoft Lumia 535 - různé problémy

Moderátor
Profil    Steam 
čtv 26.02.15 20:14 Příspěvek
Ano, o tomhle čtu hodně často, někdo si telefon chválí a funguje mu výborně, jiný má tyto problém, ať se jedná od padání aplikací, černá obrazovka, špatně reagující obrazovka nebo nefunkční zvuk.

Nejspíše je to problém několik prvních šarží, telefon se neprodává dlouho a určitě to bude chyba SW. Poradil bych ti vrácení peněz a koupení lepšího/jiného modelu nebo výměna za jiný kus. Tohle se MS nepovedlo

HW nebo SW?
Myslím si, že je chyba v zařízení, operační systém by toto dělat neměl, pokud sem nahrál do Lumie 920 systém pro 730 a šla "bez problému" nebo alespoň tak jak jiná zařízení (W 10) tak mi toto nejde do hlavy. Určitě bude chyba v samotném zařízení

Toto se Microsoftu nepovedlo.
Doufám, že to páni v Redmondu nějak rychle napraví nějakým patchem nebo vymění zařízení za funkční.
Snad je to poslední nepovedený kousek od Micrsoftu.

Nováček
pát 27.02.15 18:47 Příspěvek
Máš na to stejný názor. Bohužel se stalo. Jinak jsem už v pohodě. Dneska mi volali a dostanu peníze z5, jelikož jsem byl stále ve 14 denní lhůtě od odstoupení od smlouvy na nokia-obchod. Takže mi vrátí peníze a hold půjdu do jiného modelu. Zřejmě 920 - 925 nebo možná 735.
Jinak už se spukuluje o novým upgrade SW na dotyk a u 3 lidí už je vše v pořádku. Což ale nezaručuje další problém a tím je třeba co jsem měl já. Proč ta černá obrazovka ? Proč někdo má v čudu zvuk nebo blbne wifi ? Zkrátka tohle není o SW ale o mobilu a ikdyž to vyřeší new upgrade SW který právě vyšel na dotyk,tak si myslím, že příjdou další problémy. Bohužel....tento model se mi opravdu líbil za super cenu.

Barvy na displeji jsou v poho....nechápu některé lidi jak píšou že je IPS displej na prd. Na slunci taky v poho. Zvuk mě velice překvapil jak se sluchátky,tak bez nich. Zkrátka kdyby nebyl takový problém s tímto mobilem L535, tak jsem nesmírně spokojen. Nejsem náročný uživatel. WP je spolehlivý a jsem sním spokojen. L535 jede i suprově na hry. Rozjel jsem tam skoro vše co se týče náročnosti a nic se nesekalo. Já s dotykem problém neměl. Jen druhý den nastala černá obrazovka. Po prvním nabití.

Moderátor
Profil    Steam 
pát 27.02.15 19:59 Příspěvek
Při přechodu záleží na fin. možnostech, založ si téma v příslušné sekci.

Myslím si, že ne bude v pohodě nějakí šarže, vzhledem k problémům bych to viděl na nějakou vadu v procesoru, nebo něco podobného, ale HW nerozumím. Každopadně je to špatný a dofujeme že to SW opraví, ale to musí být samozdžemostí, zkrázka -1 pro MS.

Nováček
stř 01.04.15 17:28 Příspěvek
Tak jsem dostal peníze z5 a Lumia 535 už nikdy ! Teď si přihodím pár kaček a jdu do Lumia 640 LTE. Tak uvidíme zda neudělají MS stejnou chybu...

Moderátor
Profil    Steam 
stř 01.04.15 18:10 Příspěvek
Já bych si koupil spíše 640 XL LTE, ale je to na tobě. Ten model se mi velmi líbí, kdybych neměl 930, tak bych si dal říct.

No, tak prý to u Lumie 535 vyřešili aktualizací, podle známých z Twitteru je to už #cajk. Tak nevím :)

Každopadně CG.

Nováček
úte 28.04.15 19:19 Příspěvek
Zítra si vyzvedávám zmíňěnou L640 tak pak napíšu dojmy a práce s mobilem 8-)

L535 - aktulizace nepomohly....bratránek si ji kupoval tento týden a vše aktulizoval co se dalo a nic. A večer sčernal displej. Takkže to vrátil.

Nováček
pon 13.07.15 09:46 Příspěvek
Nejlepší na tom je to, že jsem se o těchto problémech bavil přímo s jednotlivými obchody a dokonce i s WP techniky přímo na windowsphone.com a nikdo o ničem neví, vše funguje jak má a nikdo nic nereklamuje...
Nakonec jsem našetřil více peněz a koupil si 640 dual sim (Bez LTE) za levnější částku.

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 8 ]
Předchozí téma | Následující téma

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Hledat
Přejít na

Zobrazit pro
Mobil | Klasicky