Váš nejoblíbenější program na záznam videa

Chat fóra, popovídejte si o našem fóru nebo o něčem jiném...

Moderátor: Pomocní administrátoři

Odpovědět
SniCky569
Expert
Expert
Mobil: SE Xperia Arc S
Has thanked: 125 times
Been thanked: 67 times
Kontaktovat uživatele:

Váš nejoblíbenější program na záznam videa

Příspěvek od SniCky569 »

Zdravim všechny :)
Napadlo mně založit téma o programech který používáte na natočení videa na vašem počítači :)

Já začnu tak že vždy používám program Beepa Fraps, je to dá se říct cracklá verze dost známýho programu fraps, výhody jsou asi že nemáte limit jestli si dobře pamatuju jen 30 sekund a nejde nastavit fps...v beepa fraps točíte neomezeně a daj se přenastavit i snímky za sekundu...

Bohužel jako každej program má beepa fraps i svý stinný stránky...Například že pokud má člověk slabší PC tak to při hraní dost slušně žere fps a hra i finální video jsou pěkně zalagovaný :P A to nejhorší že celkově fraps točí videa do šílený velikosti, udělám 30 sek. video a na disku mi zmizí 500 Mb !

Proto zakládám tohle téma aby někdo moh i navrhnout lepší program co nežere fps moc při hrách, točí dobrou kvalitu a finální video nesežere celej hardisk :lol:
Obrázek
Sony Ericsson W995 + 8gb M2
miikke
Profesionál
Profesionál
Mobil: xperia miro
Has thanked: 27 times
Been thanked: 8 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš nejoblíbenější program na záznam videa

Příspěvek od miikke »

Ty jo nechces toho trochu moc?:D
jinak jestli mas dost penez a chces nahravani bez lagu tak si porid strihovou kartu hrajes hry ale zadny lagy protoze vsechno de do strihove karty ale podivej se na youtube na recenze

[ Post made via Android ] Obrázek
LokemFul
Expert
Expert
Mobil: LG G2
Tablet: iPad 3 - iOS 7
Has thanked: 272 times
Been thanked: 174 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LokemFul »

Hele to video musíš zrendrovat, pak nezabírá tolik místa a nastavíš si na jakou kvalitu cheš video mít. Též používám Beepa Fraps.
Obrázek
Heroes Killer
V.I.P.
V.I.P.
Mobil: dle potřeby...
Tablet: Asus Transformer TF300TG + klávesnice
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=18929]ZDE[/url]
Has thanked: 56 times
Been thanked: 337 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Heroes Killer »

Trochu starší téma, ale budiž... :D

Já používám normální Fraps, do kterého jsem si hodil serial. Video má sice obrovskou datovou velikost, po dokončení jej však zkonvertuji a výsledná velikost je pak nesrovnatelně menší.
;-)

Jiných programů na záznam videa ve hrách bohužel moc není. Programy na záznam činnosti na počítači, v programech či na vytváření videonávodů... tam je to již jiné.
7x admin, 1x (bývalý) pomocný admin, 4x moderátor, 5x helper, 3x redaktor, 2x recenzent
Obrázek

// Podpis v opravě.
Odpovědět

Zpět na „Chat“