Váš názor na amnestii?

Chat fóra, popovídejte si o našem fóru nebo o něčem jiném...

Moderátor: Pomocní administrátoři

Odpovědět

Souhlasíte s ní?

Ano, souhlasím.
1
5%
Ne, nesouhlasím.
21
95%
Nemám názor
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 22

JustinGrant
Nováček
Nováček
Mobil: Nokia Belle
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Kontaktovat uživatele:

Váš názor na amnestii?

Příspěvek od JustinGrant »

Vážení uživatelé,

rádi bychom znali váš náozr na amnestii vyhlášenou v roce 2013 prezidentem Václavem Klausem.

Souhlasíte s ní?

Děkujeme za váš čas.
S pozdravem
Obrázek
Brett
Ex-Tým
Ex-Tým
Mobil: iPhone 5 (32GB) w/ iOS 7.0.4
Has thanked: 85 times
Been thanked: 110 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na amnestii?

Příspěvek od Brett »

Vašek už není prezident, ale vůl.
Obrázek
HELESIC
Ex-Tým
Ex-Tým
Mobil: *
Hodnocení člena: [url=http://my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=20826]ZDE[/url]
Has thanked: 13 times
Been thanked: 172 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HELESIC »

Určitě každý má na tuto amnestii svuj názor.Ale vzhledem k tomu JustinGrant
že jsi se registroval asi zde jen proto,aby někdo co chceš pro něco hlasoval. (Neznám tvuj záměr)Tak se já k tomu určitě nebudu vyjadřova .Spíš mě zajímá,Na kolika forech máš tohle hlasování,
N97.N8 H@ck.
Diesel77
Profesionál
Profesionál
Mobil: iPhone 5
Has thanked: 271 times
Been thanked: 138 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Diesel77 »

Nevim co je spatne na tom, ze forum se rozviji ve vice smerech a kdyz si vytvoril ucet jen kvuli tomuhle prispevku, tak proc ne.
Jinak si nepřipadám právě ten pravý který by tuto událost měl komentovat, ale nepříjde mi to správné, k čemu pak je policie když se "to" pustí?
Myšlenka pěkná, druhá šance, pro ty, co pochybyli, problém je ten, že někteří se opravdu napravovat nehodlají - zvýši se kriminalita a do měsíce jsou zpátky a zásahy policie proti nim taky něco stojí, tož můj laickej neodbornej nezajimavej nazor
MONT prej stručně :D
Obrázek
MONT!
Legenda
Legenda
Mobil: OnePlus, iPhone
Tablet: Shield Tablet
Has thanked: 2180 times
Been thanked: 2465 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MONT! »

//EDIT: Nechtěně jsem to smazal (menší zmatek při práci na tabletu), tak to sem teď přidávám znovu ;)

Jsem ve vlaku a ještě k tomu na tabletu, takže jen krátce. Je to naprostá pitomost, tahle amnestie. Ani nevím, kde začít

Novoroční projev Vaška - neřekl ani pořádně, koho všeho se to bude týkat, to vidím jako základní problém. Odkázat se na internet je dost trapné, protože ne každý ho má. Už v ten den všichni věděli, že tohle bude mít velice špatné následky.

Hned 1.1.2013 se rozjela všude možně diskuze, kdo všechno se dostane z vězení a koho se to vlastně týká. Díky amnestii se dostanou na svobodu pachatelé různých majetkových deliktů - škody jdou rovnou do desítek miliard - jmenovitě třeba Pitr se dostane asi ven, také jedna madam (nevzpomenu si přesně na jméno), která vytunelovala sklárnu a škoda šla do stovek miliónů, a spousta dalších. Dále se jedná o různé tresty do 2 let a odpuštění veřejně prospěšných prací. Něco okolo 6000 zločinců mezi námi tedy teď vesele běhá, z toho někteří už jsou zpět ve vězení. Toto mě opravdu šokuje..jak tohle vůbec Klause napadlo. Vůbec si neuvědomuje, co tímto způsobil. Pak v televizi člověk vidí reportáže, kdo už zase putuje zpátky do vězení (a že těch lidí není málo). Zrovna včera jsem náhodou narazil na článek v mladé frontě, kde je rozhovor s Klausem o rozmezí těch trestů a on sám řekl, že jednotlivé případy nezkoumal, že prostě stanovil a hranice a hotovo. Tohle je do nebe volající ...jak si tohle vůbec může hlava republiky dovolit, to fakt nepobírám. Je to naprosté podkopávání autority policie a soudů - ti z toho mimochodem určitě taky mají velkou radost. Ani ten jeho mluvčí Jakl sám nevím, na které lidi se ta amnestie vztahuje. V nedělní partii tam valil takové žvásty, že to byl děs...a ještě tím jeho povýšeným tónem...otřes, fakt otřes, co všechno je v této zemi možné.

Jedna věc je ale zajímavá a nechci teď být za toho, co souhlasí s amnestií - já s ní v žádném případě nesouhlasím. Je zajímavé, že nikde v televizi, na netu a v novinách se člověk ale nedočte nic o presumpci neviny - nikdo neřekne, kolik nevinných lidí se díky tomuto rozhodnutí dostalo na svobodu. I kdyby to byl jen jeden člověk. Takže asi tak.

Za mě tedy rozhodně ne, obzvláště za okolností, že Klaus se vůbec nezajímal do hloubky tím, koho toto rozhodnutí ovlivní.

EDIT2: A pokud si dotyčný založil účet jen kvůli tomuto, nepřeji si, aby byl tento příspěvek jinde jakkoliv citován či zveřejněn!
OnePlus 6 / Samsung Gear S3 Classic / iPhone 7 (work) / Shield Tablet

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
JustinGrant
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Děkuji jménem redakce za Vaše názory. Vybrané citace budou otisknuty v lednovém vydání našeho měsíčníku (samozřejmě se zveřejněním nicku autora). Uzávěrka je 11.1., proto ještě můžete přispět dalšími názory, kterých si velice ceníme a jsou pro nás velmi podstatné.
S pozdravem
Obrázek
1337
Ex-Tým
Ex-Tým
Mobil: Ne
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&t=53736]ZDE[/url]
Has thanked: 711 times
Been thanked: 745 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1337 »

Jméno Vašeho měsíčníku?
JustinGrant
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Tyto informace jsem prozradit účelu, může po termínu jsem se publikovat.

Jménem redakce Pavel Kabrhel
S pozdravem
Obrázek
MONT!
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MONT! »

Jak jsem již napsal. Nepřeji si, aby byl můj názor (příspěvek) nijak bez mého svolení citován či publikován!!!

Soukromé zprávy neslouží k dotazům na root, výběr mobilu atd., od toho jsou jednotlivé sekce. Nejsem již na fóru pravidelně a proto již na tyto SZ nereaguji. Díky za pochopení.
JustinGrant
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Děkujeme za Váš souhlas k uveřejnění, samozřejmě bude ocitován se jménem MONT! nebo Vaším realným, stačí napsat v soukromé zprávě.

Děkujeme za Váš čas!
S pozdravem
Obrázek
MONT!
Legenda
Legenda
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MONT! »

Lol...Vy mě asi nechápete. Nepřeji si, aby byl jakkoliv citován či zveřejněn...nedávám k tomu tedy souhlas!!! To, co jsem zde napsal, zůstane tady a hotovo! Nikam se nic psát nebude!

JustinGrant
Nováček
Nováček
Kontaktovat uživatele:

Omlouváme se, špatně jsem si váš text přečetl a usoudil opak. Vaše autorské právo samozřejmě respektujeme.

V případě uvolění autorského práva jsme ochotni vyplatit jako poděkování částku ve výši 70 - 110 Kč (dle usouzení kvalifikované osoby), pro více informací použijte soukromou zprávu. Děkujeme.
S pozdravem
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Chat“