Aktualizace na WP 8.1 [čistá/vývojářská verze]

Návody spojené s operačním systémem Windows Phone.

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Helpeři

Odpovědět
xxx_mario_xxx
Expert
Expert
Mobil: pevná linka
Has thanked: 55 times
Been thanked: 229 times
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace na WP 8.1 [čistá/vývojářská verze]

Příspěvek od xxx_mario_xxx »

Přináším vám návod, který je pro vás možná novinkou, ale možná také ne. Jde o to, že s předstihem můžete mít ve svém zařízení nejnovější verzi WP, přesněji WP 8.1.

Stačí mít smartphone s WP 8 a být registrován v Developer Preview, což je program pro vývojáře do kterého se může registrovat kdokoliv. Návod je opravdu jednoduchý.

Na této stránce :arrowdown:

Kód: Vybrat vše

http://appstudio.windowsphone.com/?stay=1
se zaregistrujete.

Obrázek

Následně si stáhnete tuto aplikaci :arrowdown:

http://www.windowsphone.com/cs-cz/store/app/preview-for-developers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96
Obrázek

Aplikace samotná by vás měla upozornit na aktualizaci, pokud ne, ověřte ji sami (nastavení/aktualizace systému). Měla by dorazit 10 - 14.4.2014.

Vývojářská verze se ničím neliší od té oficiální (chybí pouze rozšíření od výrobce, toto je čistá verze). Nepříjdete o žádná data nebo nastavení. Pokud tuto verzi nainstalujete, můžete i tak přes OTA aktualizovat na WP 8.1 oficiálně. Touto instalací trácíte FW záruku na své zařízení.
Já a ani fórum my-mobile.cz, nezodpovídáme za případné poškození vašeho zařízení. Vše děláte na vlastní nebezpečí a riziko.[/i]

Zdroj :arrowdown:

smartmania.cz
mynokia.cz
[ Post made via Android ] Obrázek
Naposledy upravil(a) 1337 dne čtv 03.04.14 22:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do vhodnější sekce.
Luky
Moderátor
Moderátor
Mobil: Xiaomi Mix 3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&p=323632#p323632]ZDE[/url]
Has thanked: 243 times
Been thanked: 262 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace na WP 8.1 [čistá/vývojářská verze]

Příspěvek od Luky »

Instalací této oficiální aplikace opravdu neztratíš záruku jak píšeš, program lze deaktivovat nebo celý zrušit, odmazat. Microsoft by byl sám, proti sobě.
Tuto informaci mám potvrzenou od Českého Nokia servisu v Brně (Ještě když byl v Olympii.)

Nebo spíše že nemají problém nahrát zpět oficiální verzi, ale to zvládne každý doma pomocí nového programu od Nokie "Nokia Software Recovery Tool". Záruka je platná i s vývojářskou verzí.
Obrázek
-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“
Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO
xxx_mario_xxx
Expert
Expert
Mobil: pevná linka
Has thanked: 55 times
Been thanked: 229 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xxx_mario_xxx »

Nechci se hádat ale, nyní cituji, ,,Microsoft zdůrazňuje, že instalací vývojářských verzí firmware přístroj ztrácí záruku na vady FW a aktualizaci nelze vrátit běžnou cestou zpět."

Pomocí flashování je možné záruku získat zpět, ale stále platí to, že vývojářská verze ruší FW záruku.

[ Post made via Android ] Obrázek
Luky
Moderátor
Moderátor
Mobil: Xiaomi Mix 3
Hodnocení člena: [url=http://www.my-mobile.cz/viewtopic.php?f=133&p=323632#p323632]ZDE[/url]
Has thanked: 243 times
Been thanked: 262 times
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luky »

Aha, tak sem si dohledal více informací z více webových stránek a došel sem k tomu samému, jako ty, ale proces vypnutí Developer programu je úplně jednoduchý a downgrade zvládne také většina lidí. Ani v oficiálním servisu ale neměli problém žesrm používal již GDR3. Omlouvám se za zbytečný příspěvek.

[ Post made via Windows Smartphone ] Obrázek
Obrázek
-„Hoďte mě vlkům a vrátím se jako vůdce smečky.“
Nokia 2630 > LG A200 > Samsung B2100 > Nokia 5230 > Lumia 920 > Lumia 930 > LG G Flex 2 > Xiaomi Mi5 > Xiaomi Mi MIX 3 , Amazfit Stratos > Samsung Galaxy Note 10 Lite, Ticwatch PRO
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone - Návody“