ČTĚTE: Pravidla této sekce

Veškeré obrázky atd...

Moderátoři: Pomocní administrátoři, Grafici

Zamčeno
Cheas
V.I.P.
V.I.P.
Mobil: HTC One SV LTE
Has thanked: 101 times
Been thanked: 140 times
Kontaktovat uživatele:

ČTĚTE: Pravidla této sekce

Příspěvek od Cheas »

V této sekci platí kromě obecných pravidel také specifická pravidla, platná pouze pro tuto sekci.

1) Pokuď jste něco udělali..nezakládejte nový topic ale hoďte to do
"Showcase vašich výtvorů"

2) Pokuď potřebujete poradit, nezakládejte nový topic ale pište sem:
Potřebujete s nečím poradit?

3)Pokuď potřebujete něco udělat pište sem:
Potřebujete něco udělat? Pište sem!

4) Vlastní topic si v kategorii "Grafika" můžou založit jen Moderátoři, Grafici,V.I.P, sponzoři a ADMINI

-Výjimka je pokuď téma nepatří do Bodu 1), 2) ani 3)-a nebo když děláte nějaký větší projekt

5) Když vás zajímá v jakém programu někdo dělá danou věc (nebo jak ji dělá, či jakými nástroji, fonty, brushy), ptejte se ho to pomocí SZ a nepište to do fóra, děkuji. Výjimka je pokuď potřebujete poradit...v tom případě platí bod 2)

6) Pokuď si někdo založí topic s vlastnímy výtvory, tak v něm prosím pouze komentujte co se vám líbí a co ne, vše ostatní řeště přes PM
Stejně jako ve všech ostatních sekcích zde platí tzv. Základní pravidla Tak na to posím pamatujte a snažte se držet tématu!

7) V topicu "Potřebujete něco udělat? Pište sem!"
Pokuď vám někdo něco udělá, a vy jste již z výsledkem spokojeni... napište to prosím (Např. "Jo, ten druhej avatar se mi líbí. Hotovo!") ať vím že to můžu smazat

8)Než se na cokoliv zeptáte pročtěte si topic "Chcete začít s grafikou?"

9)Pokuď nabízíte nějaký výrobek, protože nechcete aby se jen tak válel v nějaké složce, nebo z jiného důvodu....dejte ho do sekce "Nabídky"

10) Pokuď čistíte sekci "Potřebujete něco udělat? Pište sem!" nic nemažte, ale přesouvejte příspěvky do "Potřebujete něco udělat? archív" (pravidlo pro grafiky!)
Já na Deviant Artu... | Já na Steamu...
Zamčeno

Zpět na „Grafika“