Aktualizace fóra - Říjen 2021

Novinky a informace najdete tady.

Moderátor: Pomocní administrátoři

Odpovědět
Viktor 36
Hlavní admin
Hlavní admin
Mobil: iPhone SE 2020
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace fóra - Říjen 2021

Příspěvek od Viktor 36 »

Ahojte,

Od dnes som váš nový hlavný admin. Na tomto fóre som mal účet už dlhšie, ale nebol som tu aktívny používateľ. Počul som, že sa to tu vypne, ak to niekto nepreberie, tak som sa toho ujal. Aktívne to tu už asi veľmi nie je, ale bola by škoda, keby sa celé fórum vyplo. Informácie som dostal od thomas_xxxxx, s ktorým sa poznám ešte zo strednej školy.

Trochu som bol zhrozený, keď som uvidel, na akej starej verzii phpBB3 toto fórum bežalo, takže som posledné dva dni pracoval na aktualizáciách. Fórum je momentálne na najnovšej verzii, ktorá je určite bezpečnejšia. Tak isto som fórum pustil pod HTTPS, aby bolo ešte bezpečnejšie.

Keďže starý vzhľad fóra na novej verzii nefungoval, tak som musel vytvoriť novú tému, ktorú som sa snažil čo najviac prispôsobiť starému vzhľadu tohto fóra. Ak by niekto našiel nejaké nedostatky, tak mi kľudne píšte a odstránim to. Okrem toho je nový vzhľad prispôsobený pre mobilné obrazovky aj bez prepínania verzie fóra ako to bolo po starom.

Ďalší problém bol s modifikáciami, ktoré malo fórum. Aktuálne sa mi podarilo zachovať iba Chat a Poďakovania. Autor modifikácie, ktorá zabezpečovala medaily, na tom prestal pracovať už dávno, takže sa mi to zatiaľ nepodarilo vrátiť do pôvodného stavu. Dáta stále mám zálohované, takže keď nenájdem náhradu, naprogramujem to sám. Keďže odovzdanie fóra od bývalého majiteľa prebehlo tesne pred termínom vypnutia webhostingu, tak som nemal dosť času vyriešiť všetky veci ešte pred prechodom na novú verziu.

Ak tu oproti starému fóru niečo stále chýba, kľudne píšte návrhy.

Váš nový admin
S pozdravom Viktor 36
Nemo54
Uploader
Uploader
Mobil: Windows Phone-Nokia Lumia 630, soft. 8.1 Update
Has thanked: 8 times
Been thanked: 64 times
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualizace fóra - Říjen 2021

Příspěvek od Nemo54 »

Za mně výborný.